Skocz do zawartości

Silnik odrzutowy


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak właśnie :) Wg mnie tak postępuje ponad połowa użytkowników wszelkiej maści sprzętu - nie tylko turbinek odrzutowych :) Zresztą jak napisałeś koleś jest fachowcem :) Jak kupujesz samochód, to raczej nie zaglądasz do instrukcji - zaglądasz tam wtedy kiedy nie działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was przeczytał kiedys instrukcje od silnika czy od nadajnika? "odkrec iglice ...bla bla bla ..... " i tak zawsze musze miec po swojemu. Do radia szukałem instrukcji jak nie wiedziałem do czego są pewne funkcje, jak się dowiedziałem to i tak mi sie nie przydały, bo to co wiedziałem miałem juz dawno zastosowane. A to pewnei nie jest jego pierwsza turbinka, tylko tak pokazał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was przeczytał kiedys instrukcje od silnika czy od nadajnika? "odkrec iglice ...bla bla bla .....

 

Ja już znam prawie na pamięć instrukcje od silników a to przez to że komuś się nie chce tam zajrzeć :evil:

 

Masa odpowiedzi na zadawane tu pytania znajduje się w instrukcjach a skoro jest to forum i można pytać to po co czytać instrukcję? Takie chyba modne ostatnio myślenie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.