Skocz do zawartości

Michael Jackson


Bartosz Mesjasz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja proponuje postawić świeczkę za tych co w weekend zginęli na drogach.

Nikt nie trąbi o tym ,a pewnie większość z nich była lepszymi ludźmi od tej biało-czarnej (czarno - białej ) pokraki.

Dobija mnie ten szum medialny.

Sorry , ale już nie mogłem , cały dzień co nie włączę to jedno i to samo. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje postawić świeczkę za tych co w weekend zginęli na drogach.

Nikt nie trąbi o tym ,a pewnie większość z nich była lepszymi ludźmi od tej biało-czarnej (czarno - białej ) pokraki.

Dobija mnie ten szum medialny.

Sorry , ale już nie mogłem , cały dzień co nie włączę to jedno i to samo. :evil:

 

Jakbyś mi to wyjął z ust!! To samo się tyczy wypadków typu: autokar,samolot itp.Ginie od kilku do kilkuset osób i straszna wrzawa: media trabią,premierzy wyjeżdżają,politycy obiecują pomoc,żałoba narodowa. A tu obok każdego dnia ginie na drogach od 10-15 osób i cisza jak makiem zasiał.Rocznie ponad 5000 osób i nikt świeczek nie stawia,w mediach cisza,tylko gdzieś pojawi się w policyjnym raporcie jako zimna statystyka.

 

Co do Michaela: tak jak niektórzy się wypowiedzieli,dla mnie jako człowiek-psychol,jako wokalista-OK,swój ogromny wkład miał i tego mu odmówic nie można.

Świeczkę zapalę za wszystkich,którzy w dzisiejszym dniu zginęli i zginą [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam do niego , kilka kawałków miał fajnych kilkanaście nie , to bez znaczenia.

Jednak ta wrzawa wokół jego śmierci jest wkurzająca.

Umarł człowiek , a robi się zamieszanie jakby umarł Bóg.

 

A tak naprawdę liczy się tylko to że media mają kolejną papkę którą mogą nas karmić .

Od jakiegoś czasu sporadycznie oglądam dzielniki telewizyjne i coraz mniej telewizji.

Dopiero nabierając dystansu widać jaki to bełkot i pogoń za sensacją, a coraz mniej logiki i sensu.

Byle czymś zaszokować i wyrwać od reklamodawców więcej kasy większą oglądalnością / słuchalnością.

To jest smutne ,ale takie mamy czasy.

 

(Nic nie mam do koloru skóry , o ile z tego się nie robi kolejnej bzdury- w stylu biały murzyn czy na odwrót)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był show menem umarł jak show men ..proste... znowu się cisną na usta słowa Józefa Stalina "Jedna śmierć to tragedia, milion to statystyka." a to że media na tym żerują, proste: to się sprzedaje tak jak inna "guma do żucia dla oczu" typu "taniec z gwizdami czy za loda " Jak by te ścierwa na siebie nie zarabiały smsami itp to by ich nie było... Sami ludzie chcą sensacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku myślę dokładnie tak jak Ty! Dziś już nieistotne są powodzie, podtopienia, nawałnice, ani kolejne urojenia polityków. Wszędzie Jackson! Wyłącze komputer, telewizor , radio i przeczekam ten cały zamęt medialny kończąc budować model.

 

Pewnie ten model 3 razy rozbiję zanim wrzawa ucichnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że onet, interia i itp.o tym trąbi...proponuje zostawić Go już w spokoju :| Bo szczerze mówiąc już mam dość tych informacji.

Oglądałem dwa dzienniki...poza tym że mówili o Jacksonie to nie było innej informacji.A szkoda bo dopiero z naszego formu sie dowiedziałem że była kolejna już trąba powietrzna w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 lat mało kto będzie Go kto pamiętał

szczerze wątpię ... tak samo jak nikt nie wie kto to jest Freddy Mercury, Elvis Presley i inni. Też na pewno po ich śmierci znaleźli się tacy, którzy uważali że nikt ich nie zapamięta.

Grzechu napisał/a:

Artystą wszech czasów był i zostanie - simple. A jego zachowanie - nie mi i nie Wam oceniać.

 

Co do obu twoich stwierdzeń - pozwolę sobie mieć odmienne zdanie.

a Ty karlem kim jesteś żeby go oceniać? był wielkim artystą i nikt tego nie zaprzeczy, ale oczywiście Polak wie lepiej ... tak samo jak każdy prawdziwy Polak powie, że Kubica jest słaby, a Małysz to dno, żal, żal, żal ... osiągnijcie tyle co Michael, sprawcie że będzie Was znał ktoś spoza Waszego osiedla, wtedy będziecie mogli krytykować jego postawę i twórczość.

Czytając niektóre wypowiedzi naprawdę żałuję, że jestem Polakiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.