Skocz do zawartości

Loty na hałdzie siekierki - Warszawa


Abrax

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwym posiadaczem Final Cut`a :)

Efekty, które użyłem to zwykły przenik miedzy ujęciami i flash.

Chyba są dostępne w każdym programie służącym do montażu :)

No może trochę namieszałem w przyspieszeniach i zwolnieniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po słusznych sugestiach kilku kolegów na forum domontowałem zakończenie :)

Format zdjęć także zmienił się na właściwy czyli 16:9. Poprzednio nie wiedziałem jak to umieścić na serwerze.

Niestety nie posiadam flycamone :)

Filmik udało mi się też wciągnąć na youtube - jest chyba wieksza rozdzielczość:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji. Świetny, wzorowo zrobiony film. Dobrze dobrana muzyka, dynamiczny montaż i dowcipne przerywniki/wstawki. Jak dla mnie wzór do naśladowania.

 

Jako przeciwieństwo filmu naszego Kolegi podam link do czegoś co woła o pomstę do nieba pod każdym względem, szczególnie technicznym. Generalnie wzór NIE do naśladowania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takich pochwałach nie mam innego wyjścia jak tylko nakręcić i zmontować kolejny film ;)

Może tym razem córkę zagonię do kamery - napewno ma lepsze "oko" od pilota "Pipera" :)

W końcu chodzi o to aby dzielić pasję ;)

 

Czy ja wiem, możesz zacząć się powtarzać i wpaść w rutynę a to nie za będzie dobre :D

Spokojnie ciesz się teraz sławą i zbieraj zasłużone pochwały a za chwilę znów nas czymś mile zaskocz :wink:

 

A skoro już jesteśmy w temacie dobrego filmu modelarskiego, chciałby podać link do arcyciekawego, moim zdaniem (i jednocześnie jednego z moich ulubionych), filmu:

http://www.rcmovie.de/video/99b8619b6349165556f6

Jak dla mnie jest nie tylko ciekawa sztuczka techniczne ale jakby nowe, świeższe spojrzeniem na temat filmu modelarskiego. Ktoś może się przyczepić do braku dynamiki w montażu, ale jak dla mnie, film ten ma cieszyć oko ładnymi choć nie za długimi ujęciami w rytm spokojnej muzyki i z powodzeniem to czyni. Jednocześnie, chyba przyznacie mi rację, strona techniczna robi wrażenie i to wielkie. Na mnie przynajmniej zrobiła. I to jest właśnie piękne w tym filmie - jest powalający od strony technicznej a jednocześnie zwyczajnie ładny. I tego właśnie tego mi brakuje w wielu filmach modelarskich - urody. W większości są to filmy techniczne, co jest dobre i oczywiste, bo takimi mają być. Ale pojawia się chwila gdzie spokojnie można a nawet trzeba się oderwać od statycznego obrazu, gdzie można ożywić film rozmaitością ujęć czy przebitkami i zrobić film po prostu ładny i tego nie ma.

Ot, takie refleksje mnie naszły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, możesz zacząć się powtarzać i wpaść w rutynę a to nie za będzie dobre :D

Spokojnie ciesz się teraz sławą i zbieraj zasłużone pochwały a za chwilę znów nas czymś mile zaskoczysz

Co racja to racja - chyba odpocznę - bezalkoholowe, kapcie i telewizor...

A takie miałem fajne, nowe pomysly... No i ta sława :) Jak już będę umiał wylądować z bocznym wiatrem to mi o niej przypomnij ;)

 

Film b. ładny. Zdolnosci pilota Twinstara również. I ten ogrom pracy włożony w budowę modelu...

Drugi model jako FPV z pan/tiltem daje prawie nieograniczone możliwości reżyserii zdjeć !

Kto oglądał "Biwę o Anglię" ten wie ;)

Polecam także obejżenie making of - http://www.rcmovie.de/video/120a295879dc62b0d10e/Making-of-BV-138-Air2Air-Wasserflug

Chyba trzeba założyć jakiś team. Nie będzie Niemiec pluł nam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba założyć jakiś team. Nie będzie Niemiec pluł nam... ;)

 

Jeśli chodzi o mnie jestem gotów do współpracy. Daleko do siebie nie mamy :D

Szczegóły ew. współpracy proponuję ustalić na priv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. (Póki co) jeśli ktoś będzie latał a ja robił film a nie odwrotnie :) - to napewno "produkt" końcowy będzie lepszy :)

Oczywiscie z tego powodu, ze narazie jestem raczej kiepskim pilotem (ale się rozwijam) :)

Jestem chętny do współpracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.