Skocz do zawartości

Loty na hałdzie siekierki - Warszawa


Abrax

Rekomendowane odpowiedzi

Początki zabawmy z modelarstwem. Mój pierwszy model RC i jedne z pierwszych lotów.

Z pomocą 5 letniego synka w roli operatora kamery powstało coś takiego :) :

Wiem, że muzyka była juź użyta przez jednego z kolegów do jego filmu ale bardzo mi się spodobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo!

Nareszcie w filmie pokazane jest coś więcej, niż to, że model leci. Kilka fajnych pomysłów np. z chmurami, komentarz Kuby. Brakło mi tylko lądowania lub jakiegoś innego zakończenia. Teraz to się wszystko jakoś tak nagle urywa. Obraz i muzyka. Ja bym jeszcze coś dokręcił. Ale w sumie fajne, fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo!

Nareszcie w filmie pokazane jest coś więcej, niż to, że model leci. Kilka fajnych pomysłów np. z chmurami, komentarz Kuby. Brakło mi tylko lądowania lub jakiegoś innego zakończenia. Teraz to się wszystko jakoś tak nagle urywa. Obraz i muzyka. Ja bym jeszcze coś dokręcił. Ale w sumie fajne, fajne.

"

 

 

Dzięki!

"Operator" nie zdążył nakrecić lądowań :) Będę musiał małżonkę zmusić do operatorki ;)

Ale spokojnie. Na jutro wydłużę trochę film. Chodzi jednak o to by nie zanudzić "widza" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa ;) Statywu nie posiadam - ustawiałem kamerę na pudle od ASW-28. Chyba zamieszczę w końcówce filmu making of ;)

Aby sfilmować lądowanie musiałbym faktycznie miec statyw. Kamera musi byc ponad 1 m nad ziemią .

Co do lądowania na punkt.. Hmmm. :) Magia kina. Za którymś razem napewno się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.