Skocz do zawartości

"zdobywanie" froniru


staszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek, w razie czego proszę o przesunięcie od innego działu. Wracając jednak do tematu, skąd bierzecie fornir? Do tej pory korzystałem z forniru po "towarzyszach i towarzyszkach", ale nic nie trawa wiecznie i trzeba się rozejrzeć za nowym źródłem. Nie jest to jednak (przynajmniej dla mnie) takie proste. Google nie wiele pomaga, a właściwie wcale. Jeżeli ktoś nie ma takiego problemu, to proszę o info. (szukam forniru najlepiej topolowego ok 0,7mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam szukać forniru w lokalnych tartakach.

Cena to 0,1 tego co na allegro a jakość jest porównywalna.

Możne sobie wybrać lub zamówić.

Fornir topolowy, lub z innych lokalnych drzew jest dostępny w polskich tartakach za naprawdę niskie ceny.

To co my kupujemy w 3mieście na allegro kosztuje 5 x więcej.

Taka dobra rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Warszawie, lub bliskich okolicach (północne mnie interesują najbardziej) istanieje jakiś sklep, gdzie można nabyć tani fornir (topola)?.

Google wyrzuca mi kilkanaście firm, ale większość z nich nie ma witryny w sieci, a te które mają, forniru nie prowadzą, albo są za siódmą rzeką... :? Może ktoś ma lepsze informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.