Skocz do zawartości

Oznaczenia wyposażenia do Saito


Deem

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zamówić dodatkowe wyposażenie do Saito. Na stronach sklepów tego mnóstwo ale jak dojść co do czego? Domyślam się że niektóre mogą odnosić się do określonego silnika (zbieżność oznaczeń) ale bez pewności, również nie wszystko da się w ten sposób dopasować. Może ktoś wie jak czytać (kojarzyć) te oznaczenia (kody)- AG AH QQ KK FHJ etc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo wyjaśnia ale niestety nie wszystko. Raczej opiszę w czym problem.

Chcę do 91 dokupić tłumik składający się z samej rurki coś jak to .

Znalazłem stronę gdzie podane są średnice gwintów tłumików (itp.) dla określonych pojemności silnika ale tylko dla jednego cylindra (tu 12mm), a taki typ tłumika stosowany jest raczej w dwu lub trzycylindrowych. Szukam więc informacji w której oprócz kodu będzie podana średnica gwintu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz w takim razie szukac takich rzeczy w wyposażeniu FA-182 (Z), ktory zbudowany jest z wykorzystaniem FA-91, 200Ti (VV), albo 235R5 (X - na bazie FA-65) i to w zasadzie wyczerpuje zakres Twoich poszukiwan. Inne silniki maja inne gwinty. To czego szukasz jest tu:

http://www.horizonhobby.com/Products/Default.aspx?ProdID=SAI182TD74A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.