Skocz do zawartości

Pszów modelarnia lotnicza


Gość kotecek

Rekomendowane odpowiedzi

1. To czas zdobyć, warto

2. wcale nie muszą, równie dobrze mogą być f3-mini jak i RES, na zawody RESa moge do was nawet przyjechać chociaż mam całą Polskę drogi :wink:

3. Jastrzebie to na prawde ładne i przyjemne modele

4. Najlepsza jest poczta pantoflowa :wink: Latanie pośrodku miasta na rynku raczej bym odpuścił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
3. zimowe zawody halowe w akrobacji RC i aeromusicalu w Częstochowie, Krakowie i w Brzegu.

 

O zadnych takich zawodach nie wiem. Owszem, odbywaly sie one kilka lat temu, ale teraz juz nie sa kontynuowane. Najblizsza i jedyna impreza w kraju to mistrzostwa Polski w lutym w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy teraz 3 sprawne nadajniki i ... ani jednego akumulatorka żeby je zasilić

Mam pakiet nadawczy Graupnera (NiCD) pojemności 1200. Jest dosyć ogromniasty ale możesz go ew. przytwierdzić harcerskim sposobem na zewnątrz nadajnika.

Dobrze jakbyś podał nr kanałów którymi dysponujesz. Mam luźne kwarce odb. i odbiorniki - coś bym dopasował.

Podaj adres na PW to wyślę w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.