Skocz do zawartości

Pszów modelarnia lotnicza


Gość kotecek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...
2. Air :

a) model Junior CCCP (wzbudził totalny zachwyt u oglądających go "starych" modelarzy),

B) dwa silniki na CO2 (z czego jedne coś podobno niesprawny),

 

Silnik radziecki jest nie tyle niesprawny co nie do końca sprawdzony po naprawie (założenie nowego tłoczka) i niewyregulowany - krótko działał ale działał. Silnik czeski natomiast nie był nigdy uruchamiany. Warto by go naoliwić delikatnie jakimś olejem silikonowym przed uruchomieniem.

 

I czekam z niecierpliwością na obiecane fotki z oblotów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o swoich modelach nie wspomniales :(

Zycze powodzenia na pierwszym spotkaniu z rodzicami i przyszlymi modelarzami

Piejar chyba kazda modelarnia ma "dziadkow" ,przeciez to najwieksza pomoc i skarbnica wiedzy ,doswiadczenia dla narybku modelarskiego.Instruktor sam sobie nie poradzi z gromadka dzieci i ich tysiacem pytan :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialbym nadajnik i odbiorniki do podarowania ale na 35 kwestia kto go dostanie i koszty przesylki a ich nie znam :(

zadne cudo ale 6 kanalow z rewersami

aha i jeszcze sanwe rd 6000 ale cos sie jej stalo potrzeba jej naprawy

(chyba)

bo nadajnik pracuje tak jak powinien chodzi mi o wyswietlacz ale nie ma zadnego polaczenia z odbiornikiem (poruszalem na forum , znajdziesz)

jak by co to na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jak ten drugi, ale jak można to po polsku

 

No nie, jeszcze po polsku... :shock: Na naukę nigdy za późno. Niestety w dobie internetu "inglisz" jest niezbędny... Już nie raz przekonałem się, że najciekawsze i najbardziej przydatne rzeczy (w tym plany, porady techniczne - nie tylko modelarskie) są właśnie w tym języku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jaki problem masz zrobic ?

Ja dwa czy trzy tygodnie w kilka godzin zrobilem delte a w zeszla niedziele po poludniu zrobilem MK 34 tez kilka godzin

wez chlopcow kolo siebie i im pokaz .

Dzieci a teraz wam instruktor pokaze jak zrobic model latajacy w dwie godziny

I masz na bank spokoj i zainteresowanie dzieci przez cale zajecia ,a jeszcze jak wyjdziesz z nimi i polatasz to juz bedziesz dla nich idolem :wink:

Pozdrawiam Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ps.

kiedy mogę odebrać model (mieszkasz obok mnie) ? A jutro mam zajęcia , to by była bajka jak bym dzieciakom go pokazał !!!

Tak lekko nie ma, bo póki co ten model ma mój kumpel a ja mam z kolei jego model (w celu "ulotnienia", udanego zresztą). A mieszkam w Radlinie, niedaleko urzędu miasta.

albo przyjedź do nas jutro na zajęcia (14 - 19)

Z pewnością zajrzę kiedy uporam się z "modelowaniem" dookoła domu. Poza tym usiłuję ukończyć Mayday od Marka Rokowskiego no i pracuję nad modelem AN2 pod FMS 8). A Mayday pod FMS jest gotowy do pobrania tutaj: http://www.napolskimniebie.pl/download/mayday.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbierajcie tego na poważnie, ale czy tylko ja mam wrażenie, że na tapecie monitora jest modelka stojąca do połowy ud w wodzie ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Kotecek, dobrą robotę odwalasz z tą modelarnią! Godne podziwu, serio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.