Skocz do zawartości

Piknik Żar


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam pytanie czy przypadkiem zieloni i reszta nie jadą tutaj za bardzo po bandzie.

Jakby to było napisane przez kogoś innego to pewnie już temat dawno by wyleciał.

Mam propozycję albo zmieńcie tytuł i przenieście to do Hyde Parku albo dajcie se po krawacie i zamknijcie temat.

 

Bo jeszcze ktoś będzie gotów w to uwierzyć, czytając to jakie to sprawy są ważne dla tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Tak wracając do meritum, czyli Pikniku, to chciałbym zakomunikować, że również tam będę :P

 

Jak ktoś chce mnie znaleźć to łatwo - będę z DLG podpisanym Sokół na skrzydle, oraz Caro (też łatwo poznać, bo różowy).

 

W tamtym roku zdaje się ze widziałem Cie na polu startowym jak rzucałeś DLG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ja tu tylko propozycję nasuwam :) Sam piwa nie pijam (sobie pomyślicie: no, jeszcze czego), a przecież coca-cola, jak nazwa wskazuje, kiedyś, kiedyś, głównym składnikiem coca-coli była...kokaina... :D

 

Ale kiedy kokaina była głównym składnikiem coca-coli wtedy nie była w sprzedaży,a konsumował i produkował ją J. S. Pembertona (aptekarz) , ponieważ był uzależniony od morfiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.