Skocz do zawartości

wicherek 10 jaki silnik spalinowy


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

tzn prosty plat tak? a nie pod katem 10 stopni

Ty to pisałeś.Więc odpisałem że 10 st.do lotek to za dużo lepiej dać 2-3 stopnie.I płat w całości mocowany do kadłuba na gumach.Takie mocowanie jest o wiele pewniejsze niż to orginalne w Wicherku no i odpadają zastrzały.

Na tym forum jest od groma tematów o Wicherkach tylko musisz chcieć poszukać ja za Ciebie tego nie zrobię. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek Cox Baby Bee 0,8cc bedzie dobry do spokojnego latania,w pionie nie idzie ale lata suię bardzo przyjemnie,na litrze latałem przez praktycznie cały sezon,litr paqliwa przy tym silniczku wystarcza na około 50 lotów,zbiorniczek 20ml wystarcza zaś na 12-15 minut zabawy(wicherek pięknie szybuje,więc po zgaśnięciu silnika można jeszcze zrobić krąg nad lotniskiem i dopiero usiąść)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Coxach bedziesz mieć cały zapluty model olejem bo w większości nie mają tłumików. Do tego zabawa ze świecami bo świecą jest głowiczka a przerabianie tez kłopotliwe. W ogóle odpalanie coxa to komedia..

 

Kup sobie ten

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=1569

 

Lub jak lubisz spokojnie latac to ten:

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=1568

 

Tylko trzeba je odpowiednio dotrzeć czyli nie metodą na zimno :) tylko własnie na gorąco i duużo oleju :)

 

A najlepiej wsadź elektryke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Konstrukcja z epoki najlepiej prezentowałaby się z silniczkiem z epoki, kolega ma zamontowanego Alag'a 1ccm (i lata na nim!!!), nieżle wyglądałaby też Jena o tej pojemności, a najlepiej jakiś polski motorek z tego okresu czasu i przedziału pojemności - po protu poezja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.