Skocz do zawartości

Podsumowanie zakładania modelarni


szlak18

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za wspaniałe cenne rady dotyczące działalności gospodarczej, filozofii i postawy życiowej.

Dziękuję wszystkim za bezinteresowna namiastkę pomocy.

Wszystkiego się dowiedziałem już sam. A na tym forum straciłem tylko czas.

Zadałem tylko proste pytanie. Z tych wszystkich odpowiedzi to tylko kilka było rzeczowych. Inne to była instruktorsko-mentorskie nauczanie młodego i pokazanie mu jego miejsca.

W ramach mojego protestu i sprzeciwu, proszę właścicieli forum o usunięcie mojego konta. Bo nie po to zakłada się forum, byt tworzyć towarzystwo wzajemnej adoracji.

I spokojnie mogę napisać, że to forum jest leczeniem kompleksów, a nie zaradność i chęć szukania swojej szansy.

Stójcie wszyscy w miejscu i żyjcie legendą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy cieszę sie z takiego przebiegu wydarzeń. Myślę, że nikt, podkreślam NIKT nie będzie tęsknił za osobą, ktora ma gdzieś udzielane wskazówki oraz reprezentuje postawe roszczeniową. Na dwa twoje posty w obu można było wyczytać: dajcie mi, wskażcie bo jak nie to sam będę musiał sie potrudzić. Ja ci wskazywałem to dorabiałeś do tego idiotyczne teorie. Nie komentowałem nie chcąc wdawać sie w niepotrzebną dyskusję. Obrażałes innych, ignorowałeś ich rady. Faktycznie zbuduj sobie piaskownicę i tam będziesz "miszczu" dla licznie odwiedzających ciebie małolatów - może i zarobić się da... :crazy: PaPa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.