Skocz do zawartości

Jak działa nagonka


szlak18

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo zakupów robicie w Chinach i powoli tamtejszym ustrojem nasiąkacie :D

 

Panie Przemku.

Niech już Pan skończy bo to się już robi nudne !!

Niech Pan się zajmie sobą a nie tylko do innych się czepiać !!

Niech Pana nie interesuje kto co i gdzie zamawia. Każdy zamawia tam gdzie jest taniej i całkiem bezpiecznie, nikomu to nie przeszkadza ale oczywiście zawsze musi się wtrynić "Przemek_pc"

Zaraz będzie "Ty młody nie podskakuj" ale takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod
Tak właśnie działa nagonka, dostałem drugie ostrzeżenie tym razem od niejakiego Pegaza. Ale to był tylko taki test który został przez moderatorów zdany na szóstkę. Brawo panowie, tak trzymać. Za dużo zakupów robicie w Chinach i powoli tamtejszym ustrojem nasiąkacie :D

 

Panie Przemysławie , u mnie test zdał Pan na 4pkt z 6 ale to i tak nieźle.Teraz będzie tłustym drukiem:Nie Pana sprawa gdzie robimy zakupy a Pan nie będzie nam mówił co mamy robić ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś się robiło? Pałą go, pałą to zmięknie :)

Tak u Pana było? Przykro mi bardzo. Ciekawe kto sprowadza z Chin:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=226052 <--- Proszę bardzo chyba Panu już woda sodowa odbija... Albo już odbiła.

Panowie Moderatorzy myślę, że ta dyskusja nie ma sensu i proponował bym to zamknąć.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Specjalnie po to żeby Pan Przemek miał spokój na forum z mojej strony postanowiłem samounicestwić się na forum.Na moje miejsce proponuję Pana Przemek_pc.Pan ten zarzucił mi brak kompetencji i stronniczość więc taka jest moja decyzja.Pozdrawiam wszystkich z wyłączeniem użytkownika Przemek_pc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Malki, zupełnie nie rozumiesz o co chodzi, nie mówię co było u mnie tylko co było w Polsce przez 45 lat zaraz po II wojnie. Acha, dzięki za reklamę moich aukcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek_pc, te Twoje żarty nieśmieszne jakieś.

Prosiłbym o rozwinięcie, co rozumiesz pod pojęciem

Jak to kiedyś się robiło? Pałą go, pałą to zmięknie

albo może o zreflektowanie się i przemyslenie pewnych spraw, przed dalszymi postami na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No cóż, za poglądy inne niż pewnej grupy moderatorów (nie wszystkich) zostałem dziś dwukrotnie spałowany, raz nawet z dwururki. Ponieważ nie odpowiada mi takie traktowanie użytkowników na forum postanawiam wzorem dysydentów z dawnych lat wyemigrować. Proszę więc o usunięcie mojego konta. Tylko spokojnie panowie moderatorzy nie pchać się, wystarczy jeden strzał, pluton egzekucyjny niepotrzebny :) Niech strzela PEGAZ bo jak to napisał mi w PM

"Jeżeli jeszcze trochę Pan poobraża na forum, to się pożegnamy.

I nie bez przyjemności z mojej strony"

 

No cóż Panie Pegaz, czyn Pan swoją powinność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moje niewielkie doświadczenie zyciowe mówi mi, że w każdej społeczności spotkać można osoby delikatnie to określając konfliktowe. przemek_pc te kilka godzin, które na Forum spędziłem podpowiada mi, że Ty taką właśnie osobą jesteś. I nic mi do tego - każdy może być jaki chce. Żal tylko, że takie osoby jak Sławek, które dla forum - czyli dla nas wszystkich robią tak wiele -muszą się tyle nadenerwować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrawiam wszystkich ale mam dość pewnych użytkowników na forum.slawekmod".

Musze przyznać że ja też.

Sławku dzięki za pozdrowienia :D musze przyznac że do twarzy Ci z czerwonym krawatem :D .Poproszę o taki sam o ile będę mógł nadal pisać na forum :P

mam nadzieję ze tzw samounicestwienie nie było na powaznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Usunięcie się z forum było jak najbardziej poważne lecz nie było mi dane odejść w spokoju ponieważ zostałem reanimowany, niejako wbrew swej woli.Nie wydaje mi się żebym mógł dalej pełnić obowiązki moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj na luz Sławek , nie ma sensu tracić nerwów przez jednostki "myślące inaczej".

Myślę, że zgodnie ze zdaniem przeważającej większości uważam, że jesteś dobrym modem z kolos doświadczeniem modelarskim- a takich na takim forum "trza" jak najwięcej.

Reasumując - nie marudzi i siedzi tu z nami grzecznie :twisted:

Tyle w temacie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piejar, wątpię. Skoro się obraził, to już tu nie zagląda. Cytuję "proszę właścicieli forum o usunięcie mojego konta".

A jeśli zagląda, to znaczy że jest hipokrytą. Pisać nie może, bo ma 6 ostrzeżeń. Zgodnie z ustawieniami forum "- Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.