Skocz do zawartości

Jak działa nagonka


szlak18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pasja ma łączyć nie dzielić .

 

No właśnie... Tylko dlaczego kogoś o odmiennych poglądach, albo myślących inaczej nazywacie dupkiem. Czy za to okreslenie nie należy się krawat :?: Jedną z funkcji forum jest szeroko rozumiane wychowywanie, również poprzez pracę rozumianą jako działalnosć hobbystyczną. Czy takie określenie zbanowanego użytkownika i na śmiewanie się z niego jest wychowawcze :?:

Już na samym początku napisałem, że tego tematu w ogóle nie powinno być. Użytkownik usunięty na własną prosbę i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sławku, proszę tylko nie mówić jaka jest prawda, bo niestety dopóki nie spotkalibyśmy się twarzą w twarz (być może, kiedyś na jakimś zlocie, naprawdę z wielką przyjemnością bym Pana poznał :) ) to niestety nie jest Pan w stanie ocenić tego w jaki sposób myślę, może się Pan co najwyżej domyślać. A jeśli sprawiam wrażenie osoby traktującej moderatorów "jak stado wygłodniałych wilków rządnych krawatów i banów" to muszę temu stanowczo zaprzeczyć.

 

Szanuję pracę moderatorów. Co ja gadam - staram się szanować każdego użytkownika tego forum. Próbuję wziąć udział w merytorycznej dyskusji ale jako że stoję po przeciwnej stronie barykady jestem właściwie tylko atakowany...

 

Co do tych młotków i wiader :wink:

Moja wypowiedź była tylko przenośnią, faktycznie mogłem poprostu napisać "Zastanówcie się nad tym wszystkim" Ale poprostu tylko tyle wtedy przyszło mi do głowy, postaram się poprawić :)

 

 

Ładziak - czy normalne ( ach znowu te względne pojęcie "normalne" ) społeczne zachowanie to niszczenie każdego pomysłu już w zalążku i tępienie każdych nowych ludzi z własnym pomysłem na życie? W takim razie jestem niedostosowany do życia w społeczeństwie :oops: .

Kółko Wzajemnej Adoracji - tak, jak najbardziej - tylko niech to kółko, ba, może już nawet koło bedzie trochę bardziej otwarte na świat i nowych ludzi (zwłaszcza ich nowe pomysły :P )

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niech to kółko, ba, może już nawet koło bedzie trochę bardziej otwarte na świat i nowych ludzi (zwłaszcza ich nowe pomysły :P )

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, i to bardzo! Tylko te pomysły należy osadzić w warunkach brzegowych - i wtedy czasami okazuje się że pomysł jest super, tylko nierealny. To po co się nad tym rozdrabniać?

Uwierz, zanegowałem już masę takich wspaniałych pomysłów na forum - a ile gromów się za to posypało na moją głowę! Ale mam satysfakcję - żaden z tych pomysłów nie został zrealizowany. Żaden! I to bynajmniej nie z powodu moich wątpliwości. Wręcz zależało mi, bym się mylił. Nawet usiłowałem się zakładać. Nic z tego jednak nie wychodziło. Archiwum prawdę ci powie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamRC, jeszcze nie dałem nikomu ostrzeżenia, choć mogę. Parę razy pogadałem sobie spokojnie na PW i chyba pomogło. Już wspominałem - albo ktoś ma "geometrię" i można się z nim normalnie dogadać, albo ostrzeżenia i tak mało skuteczne są.

Nie zwracam uwagi na wiek - no, czasem, jak widzę dziwne pytanie 12-13 latka to potrafię zrozumieć, że pewnych rzeczy teraz w szkole nie uczą lub uczą inaczej i biorę na to poprawkę. Nie każdy jest "techniczny" i poznał zależności między P, I oraz U etc. dziecięcięm w kołysce będąc :wink:

 

A niektórych trzeba po prostu czasem sprowadzić na ziemię. Pomysł na życie - ok, ale podejście czasem takie, że się wątroba przewraca. Ani dzień dobry, ani dziękuję (ani ugryź mnie w :ass: :mrgreen: ), o przepraszam już nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kółko Wzajemnej Adoracji - tak, jak najbardziej - tylko niech to kółko, ba, może już nawet koło bedzie trochę bardziej otwarte na świat i nowych ludzi (zwłaszcza ich nowe pomysły )

 

Kilka spraw

1. to forum odniosło sukces przede wszystkim dzięki pracy moderatorów - obecnych i wcześniejszych

2. nikt nikomu nie broni założyć nowego lepszego forum (to forum tak właśnie powstało jako alternatywa dla innego)

3. zawsze można mieć inne zdanie w różnych sprawach - jednak atakowanie osób, które wiele robią na rzcz ogółu jest szkodliwe dla forum

4. wskazywanie co mają robić osoby od nas dwa razy starsze, jest po prostu mało kulturalne. Gdyby Tobie 8-latek dawał tego typu rady też pewnie poczułbyś się trochę dziwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wnoszę o odszkodowanie od Adama bo mam dziurę w głowie i spuchnięte deski podłogowe .

Jesteś mi Adami winny 10 tyś złoty odszkodowania.

I nie pisz mi, że to miała być przenośnia, takie tłumaczenia mnie nie interesują! :twisted:

 

Numer konta wysyłam ci PM-em , czekam na kasę. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke - z całym szacunkiem ale naprawdę nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czy mam zastrzeżenia do pracy moderatorów? Czy naprawdę próbuję zawracać kijem Wisłę, że mnie wyganiacie na inne forum? Ja tylko proszę o odrobinę wyrozumiałości względem innych, szczególnie nowych osób. Czy w którymś miejscu "zaatakowałem" swoją wypowiedzią któregoś z użytkowników? (pomijając młotek i wiaderko - wyżej chyba wszystko wyjaśniłem :wink: ) Czy wyrażanie swoich poglądów jest teraz mało kulturalne?

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko dlaczego kogoś o odmiennych poglądach, albo myślących inaczej nazywacie dupkiem. Czy za to okreslenie nie należy się krawat "

 

Nie wiem czy zauważyłeś ze jako pierwszy odpowiedziałem człowiekowi i jak na to zareagował i jego podteksty w stosunku do mnie, i nie tylko.W końcu usłyszał to na co zasłużył .A o krawat sam prosiłem :wink:

Adam jeżeli można prosic daj juz sobie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czy mam zastrzeżenia do pracy moderatorów

To w takim razie wytłumacz mi, do kogo lub do czego masz zastrzeżenia.

Adamie, zwróć uwagę też na jedno: ile punktów pomógł mają takie osoby jak Sławek, Ładziak, Szczepan i inni, a ile masz TY czy ja? Oczywiści punkty pomógł nie są tu najważniejsze, jednak mówią nam nieco o tym ile te osoby robią dla forum, czyli dla nas wszystkich. Dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem. A przecież o tow tym wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, jak zacznę pisać na temat nowego modelu to będę bardziej wartościowym człowiekiem.

 

Bo widocznie narazie jestem tylko nic nie wartym, małym człowieczkiem który tylko przeciąga kolejną ostrzejszą dyskusję na tym forum. Do tego i tak żadko się udzielam i o zgrozo - mam mało punktów "pomógł" co jednoznacznie czyni ze mnie "obywatela niższej kategorii"

 

OŚWIADCZAM WIĘC, że przepraszam Wszystkich tu zgromadzonych za to, że niepotrzebnie wziąłem udział w tej dyskusji. Faktycznie - próba jakiegokolwiek odzewu niezgodnego z widzimisię aktualnie rządzącej partii jest skazana na porażkę, więc po co sobie i innym psuć krew :evil: . Postaram się więcej publicznie nie udzielać w takich tematach, jeśliby moje poglądy nie były zgodne z poglądami większości biorącej udział w dyskusji. Jeszcze raz Przepraszam - i zaznaczam że nie robię sobie w tej ani żadnej innej chwili żartów z nikogo ani z niczego!

 

Za radą Pana Szczepana - daję już sobie spokój...

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.