Skocz do zawartości

Jak działa nagonka


szlak18

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję młotek w rękę lewą - wiadro zimnej wody w prawą i tak najpierw z lewej, później z prawej prosto w główkę. Powtórzyć w zależności od własnych potrzeb.

 

Czytając takie tematy wstyd mi za to że jestem człowiekiem. TAK! Dokładnie to chciałem powiedzieć. Pewne nasze cechy, uwarunkowane... hmmm... ?ewolucją? czynią z nas jednostki zdolne tylko do destrukcji, obojętnie czego. A wystarczyło by tylko wziąć głębszy oddech i zastanowić się nad swoim miejscem... , nie, nad swoim "zadaniem" jakie każdy ma obowiązek wypełnić w życiu. Albo się nawzajem powybijamy, albo będziemy żyć jak równy z równym. Kompromisów nie ma.

 

A w tej kłótni żadna ze stron nie pozostaje bez racji, szkoda tylko że właśnie IMHO tylko mały odsetek osób albo nawet nikt nie wziął tego głębszego oddechu :wink:

 

Pozdrawiam

Adam

 

PS. przemek_pc , nas , "myślących inaczej" jest mało , mimo iż nie ze wszystkimi Twoimi poglądami się zgadzam to rób dalej swoje, tylko najpierw odetchnij :wink: . Bez osób takich jak Ty świat byłby o kilka kłótni mniej ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod
Proponuję młotek w rękę lewą - wiadro zimnej wody w prawą i tak najpierw z lewej, później z prawej prosto w główkę. Powtórzyć w zależności od własnych potrzeb.

 

 

No właśnie, zauważ Adamie że piszesz do osób które mają ze 2 razy więcej lat od Ciebie.Dlaczego mam niby stosować się do Twojej rady??Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek_pc , nas , "myślących inaczej" jest mało

Adam, jeżeli bezpodstawne insynuacje i obrażanie innych jest oznaką "myslenia inaczej" to ja się bardzo, ale to bardzo cieszę, że jest "was" mało. To mi przywraca wiarę w ludzkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie czas temat zamknąć .

pomóżcie młodym zrozumieć że nie zbudują w jeden wieczór lotniskowca RC ze zdalnie sterowanymi samolotami korzystając z plota od TV ,szafki łazienkowej i golarki taty ........

 

 

Przestańcie bić pianę bo to nie prowadzi do niczego chyba że ktoś chce kogoś obrazić to proszę - mam dzień na dawanie krawatów jak ktoś pragnie.

Pasja ma łączyć nie dzielić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sławku, czy zatem gdybym to ja był 2 razy starszy od Pana to miałby Pan obowiązek zastosować się do tej rady? Już wcześniej ktoś wspominał o tym, że pewne osoby z tego forum przy odpowiadaniu na posty zwracają uwagę przede wszystkim na to KTO tego posta napisał, a nie na jego treść.Czy to samo tyczy się wieku? Czy to że mam 17 lat czyni mnie "obywatelem niższej kategori" ? A może nie powinienem się w ten sposób do Was odnosić? (przecieź moja wypowiedź była przenośnią, a nie dokładnym poleceniem :wink: ). Idąc tym tropem należy jedynie podzielić forum na kategorie wiekowe, paranoja, prawda? A może to kwestia chorych przekonań typu "ryby i dzieci głosu nie mają" :wink: ?

 

Ładziak - w takim razie chyba nie jestem człowiekiem :wink: , naprawdę nie jestem dumny z takich cech ludzi jakie tu zostały doskonale zaprezentowane.

 

"Możemy powiedzieć o człowieku, że bywa częściej dobry niż zły, częściej mądry niż głupi, częściej energiczny niż apatyczny, i na odwrót; ale będzie nieprawdą, jeśli powiemy o jakimś człowieku, że jest dobry albo mądry, a o innym, że jest zły albo głupi. A my zawsze w ten sposób dzielimy ludzi. I to jest niesłuszne. Ludzie są jak rzeki: woda jest we wszystkich jednakowa, wszędzie ta sama, ale rzeka bywa wąska, szeroka, spokojna, czysta, zimna, mętna, ciepła. Tak samo bywa z ludźmi. Każdy człowiek ma w sobie zalążki wszystkich ludzkich cech; czasami ujawnia te, czasami znów inne; bywa nieraz zupełnie do siebie niepodobny, pozostając jednakże wciąż sobą.”

Lew Tołstoj

 

MiQ27 - najłatwiej komentować urywki wyrwane z kontekstu całej wypowiedzi, bez obrazy oczywiście. Zwróć uwagę że po przecinku, napisałem również:

mimo iż nie ze wszystkimi Twoimi poglądami się zgadzam

I faktycznie, bezpodstawne insynuacje i obrażanie innych to nie jest to co mnie urzekło w wypowiedziach Przemka.

Myślę inaczej niż większość z tego forum, a przynajmniej większość udzielających się w tym wątku i nie znaczy to że myślę to samo co Przemek :)

 

Nie przejmuj się jakimś :ass: -pkiem wazne jest to że szanują Cię normalni członkowie forum

Normalni to chyba pojęcie względne. No i niech ktoś jeszcze powie że to nie jest Kółko Wzajemnej Adoracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Adam, zobacz czy kiedykolwiek napisałem do kogoś żeby walnął się młotkiem po głowie.W życiu by mi przyszło do głowy żeby napisać tak komuś i to niezależnie od wieku.Prawda jest taka że Ty traktujesz moderatorów jak stado wygłodniałych wilków rządnych krawatów i banów.nie tędy droga.Zastanów się nad tym jak piszesz do użytkowników i to nie zależnie w jakim wieku są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamRC, przecież nie musisz należeć do tego Kółka Wzajemnej Adoracji.. jeśli tobie ono sie nie podoba...

 

Dziwi mnie stałe liczenie komuś pieniędzy w kieszeni czy zapłacic cło vat za bilet w autobusie , za toaletę na dworcu ............ bo to było gwoździem do trumny w tamtym temacie i nie tylko ....

 

Ludzie zacznijcie się zajmować prawdziwym tematem forum bo znajdę punkt regulaminu odpowiedni na każdą okazję . To nie jest forum radców podatkowych ani "rodzina radia maryja " żeby ustawiać każdego co jest odpowiednie a co nie .

przemek pc szedł po bandzie bo miał w tym interes . Jak oddaję auto do naprawy to nie interesuje mnie czy fachowiec ma części opodatkowane czy przemycił. Słyszę cenę i albo sie decyduje albo nie i zdecydowanie nie ma nad czym debatować......

Nadal obowiązuje zasada domniemanej niewinności. Dlaczego więc pytania czy ktos zapłacił cło ?

nie mój cyrk nie moje maupy........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niech ktoś jeszcze powie że to nie jest Kółko Wzajemnej Adoracji...

Ależ jest! Sam to wyraźnie napisałem w trzecim poście niniejszego tematu. To są normalne LUDZKIE odruchy osób, które się znają z netu bądź realu, dzielą się pasją i... a co ja będę tu elaboraty sadził. To są najzwyklejsze społeczne zachowania, których tak ci rzekomo na forum brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

AdamRC

Nie zastanowiłeś się dlaczego się zbanowałem?Po prostu mam dość takich oskarżeń i pomówień pod moim adresem.Nie wiesz nic, absolutnie nic na temat mojej pracy jako moderatora.Szkoda że nie możemy się zamienić.Jaka wzajemna adoracja?Czy to grzech się przyznać że Szczepan wie na temat modelarstwa ze 100 x więcej odemnie?Wazeliniarstwo zapewne w Twoich oczach ale ja widzę inaczej: muszę się jeszcze wiele nauczyć żeby mu do pięt doskoczyć.Pamiętaj raz na zawsze nim napiszesz pod moim adresem jakiś zarzut: nie dzielę ludzi na małolatów i dorosłych, tylko sposób ich zachowania pokazuje jak mam ich traktować.Zapewne wielu innych też tak myśli.Wielu 13-latków z tego forum przeskakuje kulturą znacznie starszych kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie obrażać całej grupy naczelnych..........

... czyli moderatorów :P ;-)

 

czy jest coś zdrożnego, jeżeli szanuje sie ludzi ciężko pracujących dla nas ,dla naszego forum?

W dodatku za darmo, syzyfowo i słysząc tylko wyzwiska, narzekania i pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy pownien wyciągnąc z tego teamu stosowne wnioski. Nie każdy człowiek jest taki sam i troche trzeba go poinformować jak sie tutaj zachowywać.

Jak jest natrętny albo "gupi" i nic do niego nie dociera to sprzątnąc i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie obrażać całej grupy naczelnych..........

... czyli moderatorów :P ;-)

 

czy jest coś zdrożnego, jeżeli szanuje sie ludzi ciężko pracujących dla nas ,dla naszego forum?

W dodatku za darmo, syzyfowo i słysząc tylko wyzwiska, narzekania i pretensje.

WAZELINA WAZELINA :P

 

 

To my to za darmo robimy :?: :shock: :?: :shock: :?:

Gdzie mozna rezygnacje zlozyc ...???

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był okres kłótni politycznych na tym forum, był okres, że kłóciliśmy się religijnie, teraz dajemy w palinik odnośnie zaglądania do kieszeni i poprawności podatkowej. Tak sobie myślę że to forum nie ma szans na wyginięcie jak inne fora, przed nami jeszcze żydzi, cyklisci, orientacje seksualne i wiele wiele innych modelarskich tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.