Skocz do zawartości

Zbocze nad Soliną


tom000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wybieram się w najbliższym czasie na urlop nad Solinę(dokładnie miejscowość Zawóz)

Moje pytanie brzmi czy dużo jest w tamtych terenach niezalesionych zboczy bo nie wiem czy jest sens brać model.Jeśli jakiś kolega zna dokładne lokalizacje to też chętnie poczytam :D .

Z góry dzięki za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom000, Bieszczady to było kiedyś "Polskie zagłębie szybowcowe". Bezmiechowa to tylko jedno z miejsc, gdzie tam latano. Szkoda, że te wszystkie szkoły upadły.

A to lotnisko (leciałem tam Bocianem z wyciągarki) jest w Weremieniu koło Leska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom000

A to lotnisko (leciałem tam Bocianem z wyciągarki) jest w Weremieniu koło Leska.

Oooo dokładnie, aż w mapę lukałem żeby miejscowość znaleźć. Co do wyciągarki- fantastyczny efekt, wystrzał jak z procy. Aż się boję myśleć co tam ludzie zostawiają jak są po jedzeniu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Weremieniu jeden z członków obsługi szybowiska jest modelarzem, bez problemu można tam latać modelami. Oczywiście lot Bocianem również zaliczyłem.

Tydzień temu na Bezmiechowej też widziałem modelarzy.

Latanie w Weremieniu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam No więc wróciłem:)

Pogoda dopisała średnio ale udało się polatać :mrgreen:

Generalnie latałem w pobliżu miejsca pobytu i daleko modelu nie zabierałem.

Na zdjęciu poniżej zaznaczone miejsca na których da się latać(nie są to miejsca rewelacyjne i nie będę ich umieszczał na google niemniej jednak dla osób które będą w pobliżu fotka może być pomocna)

 

6851e1525bf021b8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.