Skocz do zawartości

Loty w Łebie.


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jest okres wakacyjny , czasu bywa sporo ale o hobby zapominać nie należy. Byłem sobie odetchnąc nad polskim morzem arktycznym :P , korzystając z poprawy pogody uwieczniłem to latając nad wejsciem do portu w Łebie w godzinach ok 18:30... To co najlepsze(z nagrania) jest na filmie, plus fotki również z powietrza . Kamerka to oczywiscie FlyCamOne2 i aparat olympus1040:

 

http://www.youtube.com/watch?v=go_3ktz4lwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzemotnoł od strony ladu to tez nikłe szanse na odzyskanie modelu przy tylu wypoczywających

 

Och takie czarne scenariusze! Wszystko biorę pod uwage, ubezpieczenie - mam, porę dnia - mało było ludzi bo to ok.18:30(wspominałem), latam na 2,4gHz wiec mysle że nic strasznego sie nie stanie(i nie stało do tej pory)... Jednak ryzyko zawsze istnieje... Wsiadasz za kółko i też nie wiesz co Cie czeka, takie jest życie.

 

Tylko latałem sobie szybowczykiem na wydmach

 

Też chciałem polatac ale nad ruchomą wydmą łebską - nie starczyło mi czasu, a potem pogoda była już nie ta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę z Łeby wyjechać

 

Czasem tak bywa... :|

 

Fotki z pokładu electro juniora S

 

p7220484.jpg

 

Daleko to białawe to ruchome wydmy, woda na lewo Jezioro Łebsko

 

p7220454.jpg

 

Wejscie do portu w Łebie

 

p7220481.jpg

 

Fragment plaży zachodniej i port jachtowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z lądowaniem w piachu

 

Nie było problemów, ładne podejście pod wiatr (wiało delikatnie) - a na wybrzeżu wieje bardzo stabilnie i przewidywalnie, jeszcze klapy - lądowanie prawie do ręki i bardzo łagodnie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z lądowaniem w piachu

 

Nie było problemów, ładne podejście pod wiatr (wiało delikatnie) - a na wybrzeżu wieje bardzo stabilnie i przewidywalnie, jeszcze klapy - lądowanie prawie do ręki i bardzo łagodnie. :lol:

 

Taki mały śmigłowie z kamerka na serwie mógłby zarejestrowac piękne ujęcia z plaży

 

Mam podobne ujęcia bo lubie focić ale nie przedstawie ich tu bo mnie zaraz ktoś poda - za niektórymi parawanami to było ho, ho - na czym oko zawiesic.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.