Skocz do zawartości

chemtrail


rabbitlkr

Rekomendowane odpowiedzi

 

Coraz głupsze te wielkie teorie spisku i ogólnoświatowej zagłady. Aby dowiedzieć się skąd biorą się różnice w czasie utrzymywania się smug po samolotach wcale nie trzeba czytać tajnych dokumentów. Ale oczywiście lepiej odkryć wielki spisek niż pouczyć się fizyki. Przy okazji chemtrail ujawnia się jeszcze inne zjawisko- siły sugestii. Ludzie widzą samolot i boli ich głowa;p

Gorzej jak to okaże się prawdą i rząd USA po cichu otruje świat.

 

 

 

 

Niemniej warto się z tym zapoznać, ot jako z ciekawostką;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też odkryję wielki spisek - objawy są powszechnie znane. Włączam TV na dziennik i po 5 minutach słuchania, boli mnie głowa i mam dość słuchania o polityce.

Podejrzane? :crazy: :twisted:

 

A te smugi to pewnie samoloty tanich linii lecące na Biopaliwie... Albo na "opałówce".... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś przesadza z aspartamem zamiast cukru to mu się mózg gotuje ........

prawie jak audycje ekologiczne w radiu ojca dyrektora...

a ludowi można wszystko pokazać tak że uwierzy i nawet się nie będzie zastanawiał

 

aż czekałem czy na końcu wyskoczy numer konta by dokonać datku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż czekałem czy na końcu wyskoczy numer konta by dokonać datku :twisted:

 

zawsze można to nadrobić, możesz mnie wesprzeć w rozwoju z modelami ELEKTRYCZNYMI - w końcu dbam o środowisko :rotfl:

 

edit: nie słuchajcie Mammutha, on i tak nie lata bo wiatr u niego! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie Mammutha, on biedulek nie moze latac bo silny wiatr u niego! :P

Sluchajcie Grzecha, i kupcie mi wypasiony latawiec - to bede mogl latac kiedy silny wiatr u mnie :P :P

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie zmiany w cytatach maja charakter jak najbardziej celowy i zamierzony.

Podobienstwo do zyjacych osob i sytuacji jest chyba oczywiste i nie wymaga dalszych tlumaczen !!!

ps. To gdzie moj latawiec ?

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee tam...

Chemtrailsy są cieńkie.

Patrzcie na to:

http://www.kosmos.pl/pl/opinie-relacje/geocentryzm

 

To też jest w sumie fajne:

http://www.totalizm.pl/predators_pl.htm

 

To jest też ok:

http://www.totalizm.pl/wtc_pl.htm

 

I mój ulubieniec:

http://www.kosmos.pl/opinie-relacje/54-wewnetrzny-kosmos:

 

Prawda, że słodkie?

 

 

ps. Ale są rzeczy których tak od razu nie odrzucam, ostrzegam ;)

ps.2 Ten filmik jest słodki... Ta potęgująca napięcie muzyka...

Cudo

Uwielbiam czytać, albo oglądać takie rzeczy, naprawdę interesujące zajęcie ;)

Można się trochę o ludziach dowiedzieć, serio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Patryk, wygrałeś;p

 

Malker, to nie tylko o ten jeden film chodzi. To jest samonapędzające się zjawisko. Setki ludzi na całym świecie teraz widzi chemtrail a nie smugi kondesacyjne uparcie twierdząc, że kiedyś tego nie było. Co gorsza wieżą, że się wtedy gorzej czują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie lepiej się czuje gdy widzę taką smugę

inna sprawa nocą na rybach gdy padnie komórka wiem która jest godzina o ile nie ma chmur ... wystarczy poczekać na samolot :wink: nie muszę spływać łodzią do brzegu tylko po to by zajrzeć do auta na zegarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Patryk, wygrałeś;p

 

Malker, to nie tylko o ten jeden film chodzi. To jest samonapędzające się zjawisko. Setki ludzi na całym świecie teraz widzi chemtrail a nie smugi kondesacyjne uparcie twierdząc, że kiedyś tego nie było. Co gorsza wieżą, że się wtedy gorzej czują.

 

To jest właśnie zaleta systemu szkolnictwa publicznego. Zabić zdolność do krytycznego samomyślenia, na rzecz ślepej wiary w to, co ci mówią. Przekonywanie ludzi, że prawdą jest to, co aktualnie mówi spiker w dzienniku. Nawet jeśli wczoraj mówił coś innego. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.