Skocz do zawartości

Easy Glider Pro - Latanie na ogrodzie ;)


Malker

Rekomendowane odpowiedzi

ja dziś trochę polatałem mym przerobionym na EG pro i tak, mam dwa pakiety 8xkan1050 (kostka i jest montowana w miejscu na odbiornik) oraz silnik RAY 3536/06 śmigło 10x6. model idzie ładnie w górę wręcz pod katem ok. 60 stopni. Pierwszy locik super (jest filmik) natomiast przy drugim locie podczas lądowania zaczęło trochę wiać i modelem podczas podchodzenia do lądowania strasznie tarmosiło 1m w górę 1m w dół i na boki :( ale spoko moc była i dało się ratować. A i jeszcze jedno aby wyważyć modelik musiałem dowalić 30g ołowiu na ogon :D.

 

Mam do was dwa pytania pytania:

 

1/ jakie długie loty robicie swoimi EG.

2/ jakie macie pakiety w swoich modelach i jakie wagi macie tych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/ jakie długie loty robicie swoimi EG.

Ja najdłuższy lot wykonanym swoim EG to 30min tylko 1 mały komin znalazłem a może był duży a go zgubiłem :D ? Chyba raczej to drugie :P Nie umiem latać na termice.

2/ jakie macie pakiety w swoich modelach i jakie wagi macie tych modeli.

 

Waga mojego EG to ok. 850gram (jutro go zważę dokładnie)

Pakiet mam FlightPower 1500mAh 25C 3s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja też ma takie loty ok 20-30 minut na pakiecie. Jutro chcę kupić pakiet 2100 3S. Kurczę muszę dopaść jakiegoś szybownika aby pokazał (powiedział/napisał) mi jak łapać modelem kominy tylko nie te domowe :D. umnie z oryginalnym napędem (400 + przedkładnia) 890g ale po zmianie będzie więcej, myślę że ok 900-950 ale jutro zawżę model)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.