Skocz do zawartości

Zakupy w hobbycity


Piotrek2136

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Ktoś mi wspominał, że podobno są spore opóźnienia teraz w HC, prawda to, czy nie ? Chciałbym zamówić troche sprzetu do halówki, ale chcialbym też żeby do tych dwóch tygodni to dotarło... (ostatni tydzien ferii możnaby jeszcze polatać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie techniczne:

1. czy hobbycity.com i hobbyking.com to to samo? (chce się upewnić)

2. Niech ktoś napisze jak wygląda sprawa płatności jeśli ktoś ma konto w złotówkach i kartę maestro ?

Dzięki :wink:

 

1. tak - to samo

2. poszukaj - było kilka razy tłumaczone - PayPal i tak dalej :twisted: - teraz prawie wszyscy mamy konta w złotówkach :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam takie pytanie:

nie mogłem się doczekać accucell'ów 6 :lol: , więc anulowałem ją z zamówienia (było tam jeszcze kilka rzeczy) i teraz, gdy sprawdzam zamówienie jest wykreślona, a punktów bonusowych za nią nie ma. Czy po prostu muszę zaczekać do rana, kiedy się chinczycy obudzą :P i dadzą mi punkty , czy co mam robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem tydzień temu trochę rupieci i czekam na zmianę statusu z procesing na wysłane Mam nadzieje że wszytko przyjdzie bez problemu i że będzie działało...

Mieli przerwe świąteczną :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek1333 napisał/a:

ertman_176 napisał/a:

Proponuje troche poczytać

 

Podaj jakąś strone gdzie to jest napisane.

Pozdrawiam

 

 

http://pfmrc.eu/viewtopic...light=hobbycity

 

nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie :( . Zapytam jeszcze raz: gdy anulowałem jedną rzecz z zamówienia to w jaki sposób mogę ją zamienić na inną (za tą samą cenę) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.