Skocz do zawartości

Small yellow lines


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
przecież jesteś najpoważniejszym członkiem

 

No no no tylko mnie tu nie wyskajuj od pierwszorzędnych cech płciowych :)

Może jeszcze dodasz że "członkiem wysuniętym na czoło manipulowanym pod płaszczykiem" jak to za nieboszczki komuny bywało :)

 

Ale zbaczamy z tematu, a głowny zainteresowany gdzieś przepadł.

Przeto nie wiem czy pisać mu przepis na LipOle, czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym lotniskowem to bylo nie tak jak piszesz.

Problemy zaczely sie jak chcialem wieze kontrolna zamontowac uzywajac obcasa z Twoich czerwonych szpileczek - Ty powiedziales - nie ma mowy - niech plywa bez wiezy - na to ja odparlem, ze nie jestem gupi aby bez wiezy plywac...

Wiec nigdy nie powiedzialem, ze jestes gupi tylko, ze ja nie jestem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Z tym lotniskowem to bylo nie tak jak piszesz.

Problemy zaczely sie jak chcialem wieze kontrolna zamontowac uzywajac obcasa z Twoich czerwonych szpileczek - Ty powiedziales - nie ma mowy - niech plywa bez wiezy - na to ja odparlem, ze nie jestem gupi aby bez wiezy plywac...

Wiec nigdy nie powiedzialem, ze jestes gupi tylko, ze ja nie jestem.

Pozdrawiam

 

Turbinka napędzająca lotniskowiec była zasilana atomem czy dwupierdzianem grochu?Pytam bo chcem zrobić taki sam a atomu nie mam ale dupierdzian da sie zorganizować w dużych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mammuth dobrze wiesz że jakby nie ja to by Ci ten lotniskowiec nigdy nie poleciał.

A teraz się wymądrzasz. A obudowę reaktora z naboju po syfonie to kto Ci powiedział jak zrobić ?. Co może ją wygooglowałeś ? Się znaleźli specjaliści od dzwonków gazowych :)

A turbinka miała byc normalna termojądrowa, tylko o ile pamiętam Mammuth termos potrzaskał i wyszła jak zwykle ...... "dupa panie Ferdku"

I se zapamiętaj że gumka ze stringów nigdy nie będzie prawdziwą gumą modelarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce krakac, ale uzywanie dwupierdzianu to smierdzaca sprawa jest i moze byc problem z atestem na chwile obecna :/

mysle, ze Motylasty ma jeszcze pare kubelkow po jogurtach, wiec pookmbinuj z atomem ( daj 3 jeden z tylu po srodku i 2 po bokach - tez z tylu) - ustawisz sterowanie roznicowe ciagiem i mozesz uzywac radia od aureoli to takie na 27 megazaklocen - bedziesz mial gratis zagluszanie wroga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mammuth a co ty mnie moje posty edytujesz ? ;D

 

 

 

przecież go ino raz......

 

nie chcę mysleć co ino raz mu robiłeś :twisted:

 

Motylesty chyba jakiś esej pisze, bo dawno nic tu nie napisał.

Nie dosc, ze edytuje to jeszcze mysle, ze to moj XD

To ta ikonka od edycji za blisko cytuj jest ;)

Zreszta wiesz jaki ja zdolny jestem jak o edytory idzie XD

 

A moze napuchl bo mu sie pojemnosc zwiekszyla ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.