Skocz do zawartości

B-25 śmierć przez zbetonowanie.


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Major, nie widzę by ktoś tutaj płakał po rozbitym modelu -chyba nie za bardzo rozumiesz istoty działu kraksa.

 

Jak kto ma problem z kontrolowaniem modelu to juz jego sprawa, to potem sie poci i płacze ze za mało dał lotki i mógł dac D/R.

 

Ja z tonu Twoich wypowiedzi wnioskuję że ktoś inny ma problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Major rozbroiłeś mnie na maxa. :devil:

Płacze i poci ......

Dawno się tak nie ubawiłem.

 

Serwo na ognie w Ultimacie kosztuje więcej niż ten model ,a ty rzucasz taki tekst. :crazy: :devil:

 

No i w końcu się zdecyduj nie umie latać , czy nie umie obsługiwać aparatury. :mrgreen:

:devil: :jupi: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia Szczepan czego ten Major tak na mnie naskoczył. :crazy:

Jak mu się tak bardzo podobał model , to niech zakupi w 4hobby , podeśle , zrobię mu identyczny a nawet ładniejszy.

Farby mam jeszcze niemal po litrze zielonej i szaro-niebieskiej, bo sam model składa się moment. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto ma problem z kontrolowaniem modelu to juz jego sprawa, to potem sie poci i płacze ze za mało dał lotki i mógł dac D/R.

 

 

Może za dużo filmów z genialnymi akrobacjami? ;) najlepsi zużywali dziesiątki modeli by się nauczyć perfekcyjnie latać. No, chyba że chodzi o latanie modelem po okręgu wysoko nad głową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto ma problem z kontrolowaniem modelu to juz jego sprawa, to potem sie poci i płacze ze za mało dał lotki i mógł dac D/R.

 

 

Może za dużo filmów z genialnymi akrobacjami? ;) najlepsi zużywali dziesiątki modeli by się nauczyć perfekcyjnie latać. No, chyba że chodzi o latanie modelem po okręgu wysoko nad głową :D

 

To też nie jest taka prosta sztuka. Szczególnie, jak model jest pod chmurką mniejszy od końcówki anteny. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.