Skocz do zawartości

DG 1000 vs. FOX


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Arek, za 230zł masz model z serwami :) Są po jednej sztuce, ten FOX i DG i teraz zastanawiam się co wybrać.

Fox ma 1800mm a dg 2010mm ale FOX ma większą powierzchnię nośną i mi to bardzej odpowiada ze względu na przeznaczenie modelu pod nosiciela kamerki.

I chyba wybiorę tego Foxa.

 

Marcin, EGPro już miałem :P

 

PS: Arek, jak chcesz wiedzieć gdzie dostać ten model to pisz na PW.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są po jednej sztuce, ten FOX i DG i teraz zastanawiam się co wybrać.

Fox ma 1800mm a dg 2010mm ale FOX ma większą powierzchnię nośną i mi to bardzej odpowiada ze względu na przeznaczenie modelu pod nosiciela kamerki.

I chyba wybiorę tego Foxa.

:lol::lol::lol::lol::lol:

FOX nosicielem kamerki ??

 

a co ty chcesz tym nakręcić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robiłem od zera,formę na kadłub pożyczyłem i przepadła bez wieści,ale tak to juz jest :twisted: .Kończę po mału juniora 3 m,latałem takim b.dawno jeszcze z zestawu DDR i coś mnie bierze na sentymenty(starość) :devil: A dodam,że latałem we Wrocławiu chyba z 8 lat,ale to jeszcze było lotnisko Pilczyce :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tego elaporowego Foxa z HYPE. naprawde super model , kreci pelną akrobacje nosi sie duzo lepiej od EG , nie przepada , super wykonanany i wyliczony model do tego ladnie wyglada .cena tylko 100euro za komplet z napedem i serwami .no i to kółeczko:) HYPE to zdaje sie jest takie tansze KYOSHO ,firmy chyba sa powiazane ze soba..

naped wystarczajacy , bezszczotka z reglerem... jedyna wada to zbyt miekki pret weglowy ktory juz wymienilem na sztywniejszy..

duzo lepszy model od EG o ile masz juz podstawy za sobą bo i delikatniejszy..

 

jezdzi caly czas ze mna w bagazniku , latam dla odprezenia po smiganiu helikiem.. :)

 

w kazdym razie polecam i to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.