Skocz do zawartości

DG 1000 vs. FOX


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik spoko.Widzę że wolisz bardziej spokojniejsze latanie,ja bym go pewnie katował na maxsa tak jak to robiłem z EG dlatego się zastanawiam czy sprawić go sobie.Mam wrażenie ze masz SC przesunięte do tyłu bo cały czas model miał zadarty dziób,albo mi się tylko tak wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ten typ tak ma :) Lata na zadartym nosie. Jak bym przesunął pakiet do przodu za mocno by go ciągnęło do dołu. Co do tego że lubię spokojne latanie i nie katuję modelu... to nie prawda 8) na filmie nie jest to dobrze odwzorowane bo i jakość filmu nie jest powalająca, niestety miałem przy sobie tylko tylko telefon. na filmie nie widać że przy pikowaniu na silniku skrzydła wpadają w flater. Koniecznie trzeba zmienić bagnet na twardszy.

Co do wagi. Oryginalnie w tym Foxie jest pakiet 900mAh 3s 10C ja wsadziłem tam 2200mAh 3s 25C więc dużo większy. Waga wzrosła o 110g.

Myślę że jak da się stalowy bagnet to będzie ciężej=twardziej=szybciej. Tylko nie wiem czy końcówki skrzydeł nie odpadną przy ostrym pikowaniu :twisted: Powiem to jeszcze raz: TO JEST MODEL Z ELAPORU A NIE WYCZYNOWA, LAMINATOWA MASZYNKA DO AKRO. Nie należy się po nim spodziewać wiele. Chcesz porządne akro? Kup inny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.