Skocz do zawartości

Multiplex synonim jakości, a to zwykłe dziadostwo.


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chwalę sobie Multiplexa ale serię MC. Jeżeli już piszecie takie opinie - dobrze by było gdyby dodać jaki miał model radia. Royal czy MC?

To tak jakby pisać, że DX Spectrum jest badziew, a tylko DX5 miał problemy...

Tak po prawdzie to pewna seria dx6i również - mniejsza jednak z tym.

Sęk w tym że nie pamiętam, słowo, wynika to również z mojego nikłego zainteresowania tą marką.

Ponadto było to jakieś dwa sezony temu.

Prawdopodobnie był to model Royal - aczkolwiek zaznaczam, pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ze zla jakoscia Multiplexa Royal a zanlomita wszystkich innych.

W tej chwili, niestety, wszystkie sa podobne. Montowane gdzies w Chinach, podobna kontrola jakosci itp.

Jedyna roznica to to ze jezeli Multiplez znajdzie blad w aparaturze to sie do tego glosno przyznaje.

Inni - poza historia FHSS Futaby do czego Futaba nie do konca sie przyznala, nie slyszalem by ktokolwiek przyznal sie do jakiegos bledu.

A czy to znaczy ze wszysto wyglada rozowo? Smiem watpic.

 

Kazda aparature da sie zaklocic telefonem, Multiplex to czy JR.

Kazda aparatura ma prawo kiedys pojsc w krzaki.

 

Fakt ze Multiplexa MC Profi nic nie przebije. W Emiratach, gdzie mieszkam, wojsko testowalo wszystko co jest na rynku RC do sterowania modelami uzywanymi jak cel. Warunki sa raczej ekstremalne ale MC i to przezyl bez klopotu.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nultiplex bardzo wolno wprowadzał nowe rozwiązania na rynek, długo były testowane jak wprowadził na rynek to praktycznie kupowało się w ciemno. Do tej pory latają ludzie na 2020 ile to już lat?? Zrobili RoyalEVO, zaprzestali produkcji MC4000, wydawało się, że EVO 12 będzie kontynuacją, a tu niedopracowany produkt, odbiegający jakościarozwiązań od poprzedników.

 

Co prawda, trzeba przyznać jedno nowym produktą MPX są perełki np. serwo Rihno, ale przyzwyczaiła nas firma do tego, że nie produkuje markowy dopracowany sprzęt.

Kiedyś wybierałem produkty MPX "w ciemno" teraz przyglądam im sie bacznie przed decyzją.

 

Prawdą jest, że wszyscy mieli wpadki, bardziej głośne czy mniej, MPX to chyba pierwsza.

Dochodzi tu jeszcze łatwość wymiany informacji globalnie która nie pozwala na przejście bez echa wpadce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.