Skocz do zawartości

TOTO'S FACTORY - czyli moja modelarnia.


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale o co wam chodzi??? Jaracie się, jak szczerbaty sucharami, a nie bierzecie pod uwagę, że kolor ścian absolutnie nie klei się z kolorem szpilek. To o czym mamy rozmawiać? No nie róbmy jaj z pogrzebu! Wg mnie należy zburzyć, zaorać, przejechać walcem drogowym i wymazać z pamięci oraz czeluści 'gógla' ;-) .

 

 

 

 

 

Motylasty, całkiem dosyć owszem schludnie, elegancko i praktycznie to wyszło. No cóż innego mogę napisać innego ja, mieszkaniec wielokondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego, wyróżniającego się wybitnie prostą formą, czyli bloku? Zazdroszczę. Wiem, że grzech, ale czasami fajnie sobie pogrzeszyć. Zazdroszczę ;-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Darek dobrze zauważyłeś, jedne drzwi musiałem zamurować i wybić wejście w innym miejscu, dodam że na ścianie nośnej :).

Obecna konfiguracja nie jest docelowa, koleżanka małżonka niebawem wdowa coś mi ostatnio wspominała o tarasie i kominku. Czyli w przyszłym roku nastąpi najpewniej przebudowa, ułatwi mi to kwestie transportu modeli. Z kominkiem połączę instalację do pędzenia ..... nitrocellonu :)

Jeszcze tylko muszę wybetonować ogród i wyburzyć domostwa sąsiadów i już będę miał miejsce na własne lotnisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko muszę wybetonować ogród i wyburzyć domostwa sąsiadów i już będę miał miejsce na własne lotnisko.

Oszczędź sobie roboty. Zbuduj platformę na dachu. :mrgreen:

Ja bym zrobil wielki piknik modelarski w tym miejscu - przyjedziemy i zadepczemy wszystko wokolo - zalecam ustawienie tabliczek "TU DEPTAC" / "TU NIE DEPTAC" i samo sie zrobi :faja:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mammuth, żeby było szybciej to piknik modelarski połączony z piknikiem militarnym. A wtedy tabliczki NIE WYSADZAĆ / TU WYSADZAĆ :lol::lol:

Kilka dni piknik budowlańców gdzie każdy przyjedzie jakimś caterpillarem i walcem :D

 

Tylko czy motylasty to przeżyje.. finansowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Kontynuując wątek mojego na tym łez miejsca padole informuje iż doszedł mnie do warsztaciku nowy sprzęt w postaci ... tokarki.

Zanabyłem bardzo okazyjnie za cenę powiedzmy "dobrej flaszki"

Wyrób made in DDR.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Przez zimę ją pewnie wyremontuje, odnowię, pomaluje. Narazie sobie leży i czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już oglądałem, kilkakrotnie przymierzałem się też do różnych modeli w Castoramie (plus to gwarancja - ile by nie była warta, jest) ale obawiam się że moja Lepsza Połowa mogłaby tego nie zdzierżyć.

Nie żebym się skarżył ;-) - migomat i jeszcze kilka innych wynalazków zaakceptowała, nawet jak mi któraś z zabawek padła sama namawiała mnie do zakupu nowej, ale tego już naprawdę nie miałbym gdzie ustawić :-(

A w kuchni to się nie odważe hihihi.....

Gratuluję zdobyczy raz jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.