Skocz do zawartości

Lewe śmigła APC


diem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ktos orientuje sie gdzie kupie lewe smigla APC w Polsce? 10x4,7 badz 12x3,8 jak na

fotkach? Przeszukalem kilka sklepow i nie znalazlem, moze ktos sie natknal? Ewentualnie jakis zagraniczny (sprawdzony choc troche) sklep?

 

Z gory dzieki za pomoc i naprowadzenie :)

 

 

ps. Tylko prosze nie dawajcie mi porad odnosnie obracania smigla, obrotow w druga strone itd. Troche inne zastosowanie.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi, w towerhobbies niestety takich nie maja, meczenie jakiegos sklepu nie ma chyba sensu bo beda musieli to sciagac tak samo jak ja, znalazlem jeden sklep w niemczech... www.apcprop.com nie wysyla do Polski z tego co widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.apcprop.com nie wysyla do Polski z tego co widze.

Puść im maila. Nie mają Polski w kalkulatorze kosztów wysyłki, ale to jeszcze nie znaczy, że nie wysyłają. Na ebay'u też tak kiedyś miałem - bezpośrednio online tylko USA, ale na maila dostałem szczegóły i koszty wysyłki do Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.