Skocz do zawartości

Bądźcie jak Jagiełło ...


-==PEGAZ==-

Rekomendowane odpowiedzi

tomekRC, nie o wiek chodzi spoko ...

dla mnie to żenada w takiej Trzciance niedaleko Piły jest kilka druzyn "trampkarzy "

tam jest ogień !!!!! dzieci 9-13 lat grają z werwą jak zgubią trampek to gonią za piłą w skarpecie ! stadion zawsze pełen ! dzieciaki grają za friko no czasem jakiś rodzic postawi lody drużynie ...

a tutaj biorą po kilkaset tysięcy na łapę i nie potrafią przejąc piłki z podania ...

to jest niby ich zawód

a zawód to jedynie oni nam sprawili .......

tak jakby piekarz sprzedawał chleb z zakalcem a mówił ze to nowa moda.... albo szewc zostawiał dziurę w bucie nazywając to klimatyzacją.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czterech co jeździ pod prąd na stadionie w kółko i 5 tysięcy co płaci za obsypywanie ich żużlem?

a czterech co jeździ pod prąd na stadionie w kółko

A to to już nawet komentować nie będę, to że pod prąd to berecik, ale oni normalnie mają kierownicę w jedną stronę skręconą a jadą w stronę odwrotną.

Gupie to jak nie porównując tapeta w motylki

Dwóch Brutusów się zebrało... :> :/ :devil:

 

A modelarski zapach na stadionie to co?! Pikuś?! :roll: ...pan Pikuś? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się ciesz , że przegrali.

Nie pojadą do RPA- prezesi zostaną w domu ,a tak 3/4 PZcośtam by na nasz koszt bawiła się na wakacjach w RPA podczas 3 czy 4 obowiązkowych meczów które musi drużyna grać (ze skutkiem wiadomym).

A tak nici z wakacji i może coś więcej w końcu ten PZ... w dupę kopnie.

 

Najlepiej ich wszystkich zwolnić zostawić LEo i niech zrobi drużynę po swojemu bez pomocników z za pleców Lato i spółki.

Pewnie chłopaki z drugiej ligi by wtedy lepiej grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojadą do RPA- prezesi zostaną w domu ,a tak 3/4 PZcośtam by na nasz koszt bawiła się na wakacjach w RPA podczas 3 czy 4 obowiązkowych meczów które musi drużyna grać (ze skutkiem wiadomym).

A tak nici z wakacji i może coś więcej w końcu ten PZ... w dupę kopnie.

 

To ja Wam powiem! Nasi piłkarze im na złość zrobili! Oni to muszą te bite 90 minut udawać że wiedzą o co chodzi w tym kopaniu kulki, a reszta się zabawia. A tak powiedzieli finito - i pobawili się w wspomnianego Jagiełłę. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% sportu teraz jest tylko po to by doić plebs zwany "kibicem"

płacić za bilet by facet obok po pijaku darł mi się do ucha?....chore

Osobiście nie lubię piłki nożnej a jako kibic na stadionie nie pojawię się już nawet jako towarzysz. Całkowicie mi ten sport nie odpowiada włącznie z atmosferą na trybunach (chodź pewnie czasem wyjątki się zdarzają).

 

Natomiast lubię inny sport, też uważany przez niektórych jako "bezsensowny" ale i tak przecież nie ma takiego który odpowiadałby wszystkim. I tu na trybunie chętnie bym zasiadł, chodź sam nigdy nie miałem okazji tego sprawdzić kultura kibica tego sportu wydaje się być całkiem inna :) (wpadki co prawda też się zdarzają) - Piszę o F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.