Skocz do zawartości

Jaki to silnik?


casamio

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojego doświadczenia wiem, że Rosjanie zza starych dobrych czasów czerwonego sztandaru, nawet się starali. Może ne była to myśl techniczna zbyt wyrafinowana, ale za to prosta i skuteczna. Osobiście się śmieję, że jak silnik, to miał w razie wojny myśliwce napędzać, a jak wiatrówka, to miała czołgi niszczyć. :D

Niestety, po Pierdustrojce rosjanie sporo sobie zapożyczyli od braci w wierze w system jedynie prawdziwy i znacząco zaczeli wypuszczać gnioty, oszczędzając na czym się dało.

Oczywiście, jak wszędzie, są firmy i osoby, które się starają i dorównują jakością wyrobów światowej czołówce. Tylko, że dziś naprawdę trudno wyłowić perełki z błota. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie (właściwie to czytajcie) jak mój trenerek z tym poleci i mi się zabawa spodoba to kupie jakiś porządniejszy silniczek. Dziadostwo, no trudno ale podobno nawet działa. myślicie żebym się go pozbył i od początku nim sobie głowy nie zawracał? to Wy jesteście doświadczonymi modelarzami, mam nadzieję że coś poradzicie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.