Skocz do zawartości

2,4GHz czy 35MHz


afish

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

JEzu, tyle tu juz o tym pisalismy ze az brak sil. Podalem sluszne moim zdaniem rozwiazanie kilka postow wyzej a Ty kupuj co chcesz.

 

MiQ z tym dsx7 to nie tak do konca, minusem jest analogowy trymer gazu. Dx7 z drugiej strony mode nie mozna zmienic.

 

tanszego

Na aparature wydaj najwiecej jak mozesz, nawet kosztem modelu jesli jestes zdecydowany na to hobby, po pol roku juz bedziesz przekonany ze dobrze zrobiles.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak bym chcial byle najtaniej to bym kupil zebre 4fm :D

Pytalem czy cos taniej da sie kupic od dx7 bo to dla mnie narazie dosc duza kwota i ostatnimi silami moze uzbieram ale szczeze powiedziawszy wolałbym cos tanszego troche ;]

Moze jednak warto poczekac miesiac dłuzej i miec na dx7 niz kupic odrazu cos w stylu mx12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A moze by tak kto wklepal w googla np. "2.4ghz range test".

I dostanie sie np to:

 

http://video.google.com/videosearch?q=2.4ghz+range+test&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&ei=mcDVSsmYKpjo6gPmypTCAg&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CB8QqwQwAw#

 

2 km chlopaki odlecieli. Z kamera i GPS na pokladzie.

Nie pisza tylko jakiej aparatury uzyto - ale wszystkie sa do siebie podobne pod wzgledem zasiegu. Uzywaja tych samych elementow.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spektrum jest japoński, jeśli chodzi o myśl techniczną. To jest JR i to kosztuje.

A tutaj http://www.rcmodelreviews.com/corona_dsssv2_2.shtml gość się wypowiada całkiem pozytywnie o Coronie V2. A na rzeczy się zna.

Trzeba by jeszcze RCGroups i inne fora przekopać, czy nie ma jakichś problemów z V2, bo ze starymi Coronami 2.4 rzeczywiście były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

assan na 700m potwierdzone bodajze przez Cobre

Potwierdzam. Motoszybowiec na wys. 600m, ale nie nad głową, tylko z 200m ode mnie, więc pewnie lekko ponad 700m było. Odbiornik 7 kanałów z długimi antenkami.

 

Odradzam jednak odbiornik "pełnozasięgowy" - czarne pudełko z wkręcaną anteną. Nie wiem dlaczego, ale u mnie problemy z zasięgiem były już od 300m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam tylko odbiornikow z dwoma antenkami do "powaznych" modeli lub mikro, z jedna antenka do zabawek latanych blisko.

Sprawdzalem tylko te z dwoma.

Oczywiscie rozdzielczosc czy szybkosc nie taka jak w M-Link Multiplexa (juz mam, bomba)

ale i cena nie taka.

Za te cene - nie mam zastrzezen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.