Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To spin" tłumaczy się także jako "wirować"... więc pewnie jakiś laik przetłumaczył dosłownie ;]

 

I tak to nie przebije pewnej osoby, która z uporem maniaka wmawiała mi, że w aucie nie ma obrotomierza tylko obrotościomierz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będąc na kupnie szybowca zwróciłem uwagę na tą ofertę

http://allegro.pl/szybowiec-szd-promyk-i1766709691.html

Mimo "profesjonalnego " opisu właściciel Promyka ukrywa troszkę więcej jak obtarcie krawedzi natarcia skrzydła..Model trochę już przeszedł,kadłub w stanie wskazującym na wiele napraw (do tego stopnia że syn zapytał mnie czy on był wybetonowany..),troche podmalowywany nieudolnie ,popekana szpachla ,skrzydła też cos robione ,ponoc wzmacniane węglem ,serwo w skrzydle od lotki prawdopodobnie zerwane zęby,przy kierunku zerwany snap-ogólnie stan dośc umęczony..choc na fotach wygląda ciekawie.

Mimo 120 km wycieczki w jedną stronę nie żałuję że pojechałem ,gdybym kupił w "ciemno " chyba bym odwiózł z powrotem..

Ogólnie nie polecam-za tą cenę,chyba że ktoś sporo utarguje, poświeci czasu i trochę kasy na odratowanie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.