Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/extreme-okulary-z-kamera-mini-dv-3264x2448-bcm-i2033489740.html

 

Zastanawiam się czy tego nie zgłosić bo facet przesadza, z 70zł oszczędza na prowizji sporo zwłaszcza, że na 1 aukcji sprzedaje ~6-10 sztuk. Jest to nielegalne na allegro bo ewidentnie bcm to nie jest tylko kup teraz bez prowizji. Potem gość odda 1zł jak się zepsuje bo tylko kosztował przedmiot a nie wysyłka. Czasem można 10zł dodać do PP tłumacząc się, że paliwo na dojazd kosztowało...ale nie 70 :roll:

 

"Towary są wysyłane z USA bądź z Chin

Czas dostawy towaru wynosi średnio 8-30 dni (najczęściej ok dwóch tygodni)

Przesyłki są nadawane międzynarodową pocztą lotniczą."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Sfrustrowany

Ehh miałem na myśli, że towaru jest więcej niż chętnych więc wychodzi na prawie każdej aukcji, że kupujesz okulary za 1zł. Nieściśle nazwałem to Kup Teraz-niejako tak to wygląda, iż klikając licytuj już na 100% kupisz bo nie będzie więcej chętnych niż produktów więc jest to tak samo wiążące jak natychmiastowy zakup.

 

Paczka z Chin kosztuje mniej niż ~22zł gdyż zamawiając kamerkę z Chin tyle właśnie kosztowała paczka takich gabarytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o takiej formie oferty?:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2039697663

Niby drobnostka bo silnik to nie Mk-16 tylko Mk-17. Jest jeszcze jeden drobiazg - "własciciel" wstawił fotkę zerżniętą z netu dokładniej z naszego forum :rotfl: Nie będę dodawał, że to ja jestem jej (fotki - skanu) włascicielem. Ale ten osobnik skan podpisał własnym loginem - a to już chyba jest karalne? Na moje zapytanie odpowiedział, że wcale nie ma tam jego podpisu - chodzi o owe " motylek.....", a jesli ja mam problem to usunie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

Szkoda zachodu, dostanie ostrzeżeni i tyle. Jest to karalne, gdy wykorzystujesz przy sprzedaży czyjeś prywatne zdjęcia bez zgody autora. Ale z drugiej strony jeżeli nie zastrzegłeś tego i opublikowałeś tutaj to już "po herbacie" bo udostępniłeś fotki. Nie jestem pewny ale to chyba tak działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o takiej formie oferty?:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2039697663

Niby drobnostka bo silnik to nie Mk-16 tylko Mk-17. Jest jeszcze jeden drobiazg - "własciciel" wstawił fotkę zerżniętą z netu dokładniej z naszego forum :rotfl: Nie będę dodawał, że to ja jestem jej (fotki - skanu) włascicielem. Ale ten osobnik skan podpisał własnym loginem - a to już chyba jest karalne? Na moje zapytanie odpowiedział, że wcale nie ma tam jego podpisu - chodzi o owe " motylek.....", a jesli ja mam problem to usunie...

zgłoś do allegro to a nie... usuną aukcję, dostanie ostrzeżenie, no chyba że lubisz jak się Ciebie okrada :) :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej Fokker co się stało, licytacja odwołana? To na pewno Twoja sprawka

Ja tylko poprosiem o wyjasnienia co opisałem wyżej :mrgreen: Mnie nie chodzi o zawieszenie czy banowanie. Nie mogę tylko pojąć jak można być takim kretynem : fotkę sygnujemy po to by chronic prawa autorskie - tak? więc trzeba być debilem by sciągnac fotkę z netu i podpisać ją własnym znakiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam... :mrgreen:

 

Po prostu jest taka opcja w allegro i samo sygnuje nazwa sprzedającego... koleś może bez pojęcia na szybkiego wrzucał.. nie wiem nie chce go bronic bo osobiście dla mnie to głupota sprzedawać coś nie dając Real Foto.

tylko chciałem uświadomić i poinformować ze koleś mógł to nie celowo zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.