Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy, też mam taki, już.... ze 30-pare lat.. (ale ten czas leci..)

Nawet do niego dorobiłem gaźnik RC (na podstawie zdjęcia z "Modelarza" i książki Mistrza Schiera "Miniaturowe silniki spalinowe"), ale nigdy go z tym gaźnikiem nie wypróbowałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To trochę podobnie jak ze świętem 1 Maja. Wiekszości kojaży się z komunizmem, a własciwie to zostało przez Miedzynarodówkę zawłaszczone w 1889 roku, podobnie jak ten znany od tysiecy bodaj lat dalekowschodni symbol przez nazistów.

Ale jeśli ma służyć tylko i wyłącznie do waloryzacji modelu, a nie do propagowania idei przecież, to nikt czepiać się nie powinien. Trudno byłoby na przykład wyobrazić sobie film fabularny o II wojnie światowej, w ktorym grani przez aktorow hitlerowcy mają mundury bez swastyk, krzyży żelaznych czy "trupich główek". Albo Rosjanie w filmie "Katyń" czapki bez czerwonej gwiazdy, za to z różowym kółkiem, wiec nie przesadzajmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na HK pojawił się taki "ufolot" :

 

Dołączona grafika

Zastanawia mnie jak to będzie latało?

Mimo niskiej ceny, istnieje ryzyko ze względu na proporcje, będzie to latało jak kamień w amoku? Co o tym sądzicie? Poza tym dla mnie wizualnie to brzydal ;)

Z drugiej strony konstrukcja nietypowa robiąca wrażenie w stylu "to coś lata?".

 

http://www.hobbyking...000mm_Kit_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na HK pojawił się taki "ufolot" :

 

Dołączona grafika

Zastanawia mnie jak to będzie latało?

Mimo niskiej ceny, istnieje ryzyko ze względu na proporcje, będzie to latało jak kamień w amoku? Co o tym sądzicie? Poza tym dla mnie wizualnie to brzydal ;)

Z drugiej strony konstrukcja nietypowa robiąca wrażenie w stylu "to coś lata?".

 

http://www.hobbyking...000mm_Kit_.html

 

Tak brzydki że aż piękny :D

 

ps. Darek - ale dlaczego w NIECIEKAWYCH OFERTACH ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miało to jechać do Indii - tam TEN symbol jest powszechnie używany jako znak szczęścia i pomyślności ...

 

To trochę podobnie jak ze świętem 1 Maja. Wiekszości kojaży się z komunizmem, a własciwie to zostało przez Miedzynarodówkę zawłaszczone w 1889 roku, podobnie jak ten znany od tysiecy bodaj lat dalekowschodni symbol przez nazistów.

Ale jeśli ma służyć tylko i wyłącznie do waloryzacji modelu, a nie do propagowania idei przecież, to nikt czepiać się nie powinien. Trudno byłoby na przykład wyobrazić sobie film fabularny o II wojnie światowej, w ktorym grani przez aktorow hitlerowcy mają mundury bez swastyk, krzyży żelaznych czy "trupich główek". Albo Rosjanie w filmie "Katyń" czapki bez czerwonej gwiazdy, za to z różowym kółkiem, wiec nie przesadzajmy...

 

Chodziło mi o to ze ramiona swastyki zrobili w druga stronę, bo na moje oko to zwykła naklejka a nie jakieś wodne badziewie które przykleja się wierzchem na model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak brzydki że aż piękny :D

 

ps. Darek - ale dlaczego w NIECIEKAWYCH OFERTACH ???

 

Jakoś tak wyszło samo z siebie. Nie chciałem tworzyć nowego tematu a wydał mi się na tyle brzydaczny że mnie skusiło wrzucić to tu na tapetę. Na pewno gdybym go miał, to by się znalazł na nim napis brzydactwo, czcionką typu klex ;) Na myśl przychodzi mi jeszcze inna nazwa, ale nie chce przekreślać na wstępie jego właściwości lotnych skoro nie miałem w rękach i nie latałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś ciekawego http://allegro.pl/sm...2859531627.html niby wszystko ok, ale nieświadomi ludzie licytują a i tak nie kupią .Teoretycznie sprzedał go 2 razy i ciagle sprzedaje nawet dostał pozytywa za sprzedaż .Wystarczy wpisać w zakończonych aukcjach Śmigłowiec E-Sky BELT-CP-V2 :: Wawa i jest cała historia sprzedaży. Po co to robi, niech da kup teraz za tyle co chce a nie robi ludzi w konia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.