Skocz do zawartości

pokazy jakie mi sie marza......


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

A zorganizujesz tylu modelarzy z takimi modelami ?? Raczej mało prawdopodobne bo gdyby byli to by się ujawnili :P Chyba że ktoś kupi nam modele i da za free to się pojawia ;)

Głupoty piszesz. Lepiej daj im ubezpieczenie takie jak w Niemczech to się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni panowie .

Ja się podejmę i się podejmuję z kolegami w Nowym Targu co roku od czterech lat ,zapraszamy modelarzy z Polski ,Czech, Słowacji ,ALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To niejest takie proste jak siedzenie przed komputerem i gdakanie i narzekanie .

Pilnik na filmie po PROFESYJONALIZM /10tysięcy widzów w ciągu dwóch dni ,wstęp 7 EURO.

Zapraszamy polskich modelarzy z dużymi modelami a oni mówią że takich imprez nie lubią bo boją się o modele,a to wielka bzdura ,zpraszam z modelami odrzutowców nie ma odzewu a wiem że w polsce są .I Jak robić piknik .

Jeżeli my podejmujemy się organizacji takiego pikniku to dbamy o wszystko jedzeni ,ubezpieczenie ,kontrolę częstotliwości ,kierowanie lotami itp.kto był to sam przyzna że tak było mi staramy się żeby było lepiej .

Nie mamy pieniędzy na ściągnięcie samych pilotów z górnej półki,ale zapraszamy polskich modelarzy aby się ujawnili bo ja wiem że buduja i latą pięknymi dużumi makietami .

Taki piknik to nic trudnego do zorganizowani tylko chęci wzięcia udziału trzeba szukać u modelarzy .

Jeżeli jesteście w stanie namówić kolegów do wżięcia udziału w naszym pikniku to zróbcię to i się zgłoście na nasz piknik NOWY TARG 31.07.-01.08.2010

JUBILEUSZOWY PIĄTY

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze znowu ja sie wtrace.

W UK wszystkie wieksze sklepy wystawiaja swoich pilotow - nosza ich koszulki, naklejki na modelach - same modele tez ze sklepu - bardziej lub mniej sponsorowane.

Na pokazach jest ustalana kolejnosc i najczesciej lataja "kazdy sklep w osobnych widelkach czasowych".

Chociaz sa tez piloci indywidualni - nie sponsorowani.

Jak sie zglosza sklepy to beda i piloci i ogladajacy i wielka impreza, a jak ktos sie zdecyduje pojechac 50- 400km na pokaz - to pare zloty tez zaplaci za wejscie.

Pomijam dochody za sprzedaz miejsca na stanowiska handlowe dla firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grzegorz, czy macie już wstępny plan jubileuszowego pikniku? Może ktoś z nas, szczególnie mieszkających bliżej Nowego Targu będzie mógł wnieść coś od siebie i nie chodzi mi tu o komentarze ale pomoc w organizacji lub/i uczestnictwo.

 

 

..."Jeżeli jesteście w stanie namówić kolegów do wżięcia udziału w naszym pikniku to zróbcię to i się zgłoście na nasz piknik NOWY TARG 31.07.-01.08.2010

JUBILEUSZOWY PIĄTY

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.