Skocz do zawartości

Aeromusical


Łukasz1

Rekomendowane odpowiedzi

Tu byly plany (w uk) chlopaki mieli zamiar wystapic w Britain got talent, ale jakos odpuscili - pomysl niezly - tylko obawiam sie, ze wiekszosc woli ogladac podskakujace i piszczace laski na scenie - ewentualnie psa, ktory chodzi na tylnych lapach..

Moze jakby to polaczyc - pies tanczy - laska spiewa i lata jednoczesnie ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby to połączyć - pies tańczy - laska śpiewa i lata jednocześnie ?????

no to do roboty mammuth do psa ci trochę brakuje ale ... chodzisz na tylnych łapach ;) hymm teraz laska ( zastosujesz "dietę cód " a włosy ci się doczepi albo ) śpiewać ( puści się z playbacku) a latać to chyba trochę umiesz :) no i mamy 3 w 1 mamucie :lol: :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebny cienki glosik jest :twisted:

niestety przeszedłem mutację ;)

To się leczy... Potrzeba dwie cegły, leczącego i pomocnika do trzymania pacjenta. Zabieg trwa około sekundy lub mniej i jak twierdzą uczeni rosyjscy, jest właściwie bez bezbolesny. Trzeba tylko uważać na palce.

Skuteczność gwarantowana. W przypadkach granicznych, przeprowadza się natychmiast kurację powtórzeniową. Czasem nawet kilka razy.

:devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się leczy... Potrzeba dwie cegły, leczącego i pomocnika do trzymania pacjenta. Zabieg trwa około sekundy lub mniej i jak twierdzą uczeni rosyjscy, jest właściwie bez bezbolesny. Trzeba tylko uważać na palce.

Skuteczność gwarantowana. W przypadkach granicznych, przweprowadza się natychmiast kurację powtórzeniową.

:devil:

 

Czyli u mammuta też pomoże ;) a wtedy ja potrzebny nie będę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeromusical może... Ja jeśli już to namawiałbym kogoś(widziałem 2 naszych młodych zawodników którzy robili z helikami takie rzeczy że szok) z czołówki freestyle heli żeby tam poszedł z 450'tką (500 chyb by była za duża na takie studio). I zrobić freestyle pod muzyke.

 

PS mamuth czemu nie wystąpisz w "mam talen" wystarczy że wejdziesz i np. zatańczysz(byle co). Tańczący mamut... to będzie show :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...się młodzież na zielonego uparła, jakby nie wiedzieli, że pod ochroną ( i mamuty i Zieloni). A co dziwniejsze, to jeden Kurp, a drugi z Ziem Wyzyskanych - dziwna zgodność.

A poza tym czuję się w obowiązku, bo to ex-sąsiad zza miedzy, a i podlizać się władzy nie zawadzi.

Jakeście tacy cwani, to sobie sami występujcie w durnych programach :ble:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.