Skocz do zawartości

Filmy z powietrza (aparat Medion MD 40323 )


hubert_tata

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś może skorzystał w praktyce z tego rozwiązania ?

 

http://forumrc.alexba.eu/ipw-web/bulletin/bb/viewtopic.php?t=7463&highlight=medion

 

Czy to będzie działać na przełączniku 2 pozycyjnym, taki mam w mojej Sanwie VG6000 pod 5 kanałem podwozia ?( autor pisze o 3 pozycyjnym).

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

A może ktoś ma do sprzedania taki układzik ? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja bym proponował zastosowanie zwykłego tyrystora jako łącznik i podpiąć to można pod odbiornik bez pośrednictwa serwomechanizmu, ale tak tylko gdybam, bo nie wiem jak odbiornik steruje serwerem, tzn jakie podaje mu napięcie, czy impulsy, w każdym razie, impuls też wystarczy, żeby na chwilę łącznik zadziałał. Oczywiście nie mam praktycznego przykładu. Elektroniką interesowałem się bardzo dawno temu.

 

Przykładowy schemat wręcz malowany, więc nie spodziewajcie się standardowych oznaczeń elementów :)

 

tyrystor.jpg

 

Jak jest ktoś, kto się na tym trochę zna, to niech zerknie i ew. skasuje ten post, jeśli wprowadzam w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.