Skocz do zawartości

Hmmm... Zgłupiałem już całkiem...


Patryk Sokol

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kurtka działa całkiem prosto, czyli na zasadzie światłowodu. Światło które pada na tył kurtki jest transportowane na przód i wygląda się przeźroczysto.

 

Cały bajer polega na tym, że ani ta kulka, ani klocek nie sięgają mu za głowę, więc tu nie może być takiej zasady działania. Żeby ten materiał tak działał jak działa na tym filmiku, to świtało musiało by się załamywać już za granicami materiału, tak aby obejść jego głowę.

Dlatego mam z tym wątpliwości i jedyne sensowne wyjaśnienie jakie bym znalazł to to, że to jest mała czarna dziura, zagina czasoprzestrzeń i tworzy się soczewka grawitacyjna :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik kręcony ze statywu

 

wykorzystany efekt kluczowania luminancją albo chrominancją, a sam przedmiot jest w jednym ściśle określonym kolorze, najczęściej jest to niebieski lub zielony. chwila zabawy i efekt gwarantowany. nie chce mi się sięgać po kamerę i instalować Pinnacle Studio, bo nie montowałem filmów już z 5 lat :D ale jest to możliwe do wykonania w warunkach domowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.