Skocz do zawartości

A moze by tak wspolna, klubowa wycieczka?


Ghandi

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swej strony serdecznie i gorąco zapraszam Kolegów - forumowiczów do naszego tutejszego muzeum. Wierzcie mi, jest co oglądać, a ja chętnie zabawię się w przewodnika.

Od rana do popołudnia zwiedzanie, pózniej obiadek, a nast. zapraszam na moje "lotnisko" na jakiegoś grilla i browarek. Jak ktoś przytaszczy coś latającego , to i puścić sobie będzie mógł. :D Najwłaściwsza wydaje się być sobota. Co Wy na to, Koledzy? Piszcie otwartym tekstem :wink: , a jak nas będzie więcej , to i może jakiś rabat uhandlujemy, a i prawdziwego przewodnika "z urzędu" postaram się załatwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, gdybym miał znacznie bliżej to bym sie skusił nawet z modelem :devil: Albo przynajmniej gdyby temat pdał wcześniej bo okazało się, że w weekend czerwcowy mamy nauczycielską wycieczkę do Krakowa. Oczywiście nie zapisalem się. Rodziny niestety też nie mam by się zatrzymać ... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.