Jump to content

A moze by tak wspolna, klubowa wycieczka?


Ghandi

Recommended Posts

A moze bysmy sobie tak zorganizowali kiedys wycieczkę klubową do Krakowa? Jest tam Muzeum Lotnictwa, nawet Spita mk IX maja :) jak sie zapatrujecie na ten pomysl?

 

Ja w planach mam jeszcze odwiedzenie muzeum lotnictwa w Niemczech ;)

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ze swej strony serdecznie i gorąco zapraszam Kolegów - forumowiczów do naszego tutejszego muzeum. Wierzcie mi, jest co oglądać, a ja chętnie zabawię się w przewodnika.

Od rana do popołudnia zwiedzanie, pózniej obiadek, a nast. zapraszam na moje "lotnisko" na jakiegoś grilla i browarek. Jak ktoś przytaszczy coś latającego , to i puścić sobie będzie mógł. :D Najwłaściwsza wydaje się być sobota. Co Wy na to, Koledzy? Piszcie otwartym tekstem :wink: , a jak nas będzie więcej , to i może jakiś rabat uhandlujemy, a i prawdziwego przewodnika "z urzędu" postaram się załatwić...

Link to comment
Share on other sites

Qrcze, gdybym miał znacznie bliżej to bym sie skusił nawet z modelem :devil: Albo przynajmniej gdyby temat pdał wcześniej bo okazało się, że w weekend czerwcowy mamy nauczycielską wycieczkę do Krakowa. Oczywiście nie zapisalem się. Rodziny niestety też nie mam by się zatrzymać ... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.