Jump to content

Awe wszystkim


Grifon

Recommended Posts

Tak tak witam wszystkich a szczególnie modelarzy budujących makiety latające. Wiec tak w małej wśi o nazwie Zezulin urodził się chłopak ( czyli ja ) który był zafascynowany lotem, lotnictwem. Jak zobaczyłem w telewizji ze istnieje coś takiego jak modelarstwo lotnicze od razu się zakochałem w tym. Niestety moje zainteresowania umierały z powodu braku pieniędzy itd. Jednak kiedy zacząłem uczyć się w Lbn uzyskałem dostęp do sklepu modelarskiego (Majster Klepka) kupiłem pierwszy silnik i tak ruszyło się w tym temacie. Ale z lat dziecinnych pozostało mi przekonanie że model latający to makieta latająca a nie jakieś tam mutanty. Co więcej uważam że kupowanie zestawów do złożenia to wynaturzenie.

Link to comment
Share on other sites

Ale z lat dziecinnych pozostało mi przekonanie że model latający to makieta latająca a nie jakieś tam mutanty

Trochę jedziesz po bandzie, na tym forum znakomita większość modeli to "mutanty" :wink:

 

Co więcej uważam że kupowanie zestawów do złożenia to wynaturzenie.

Tu już przeginasz, skoro tak, to może zbuduj nadajnik, odbiornik..., co ja mówię - na początek zbuduj tranzystor, albo przynajmniej posadź drzewo na listewki :D

 

Oczywiście żartuję, wiem mniej więcej o co Ci chodzi i nawet jeżeli sam tak nie robię, to doceniam zapał, a i efektom takiego podejścia do modelarstwa będę szczerze kibicował.

 

Ave Grifon

Link to comment
Share on other sites

Witamy na forum. Każdy robi to co lubi a to forum jest tego wyraźnym przykładem. Wyobraź sobie jak by wyglądały modelarskie zloty gdyby wszyscy robili makiety (to tak jakby wszystkie kobiety były piękne 8) ) przecież to byłoby nudne. Taka dyskusja już była, nie zaczynajmy nowej :) .

Pozdrawiam Adam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.