Skocz do zawartości

Awe wszystkim


Grifon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak witam wszystkich a szczególnie modelarzy budujących makiety latające. Wiec tak w małej wśi o nazwie Zezulin urodził się chłopak ( czyli ja ) który był zafascynowany lotem, lotnictwem. Jak zobaczyłem w telewizji ze istnieje coś takiego jak modelarstwo lotnicze od razu się zakochałem w tym. Niestety moje zainteresowania umierały z powodu braku pieniędzy itd. Jednak kiedy zacząłem uczyć się w Lbn uzyskałem dostęp do sklepu modelarskiego (Majster Klepka) kupiłem pierwszy silnik i tak ruszyło się w tym temacie. Ale z lat dziecinnych pozostało mi przekonanie że model latający to makieta latająca a nie jakieś tam mutanty. Co więcej uważam że kupowanie zestawów do złożenia to wynaturzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z lat dziecinnych pozostało mi przekonanie że model latający to makieta latająca a nie jakieś tam mutanty

Trochę jedziesz po bandzie, na tym forum znakomita większość modeli to "mutanty" :wink:

 

Co więcej uważam że kupowanie zestawów do złożenia to wynaturzenie.

Tu już przeginasz, skoro tak, to może zbuduj nadajnik, odbiornik..., co ja mówię - na początek zbuduj tranzystor, albo przynajmniej posadź drzewo na listewki :D

 

Oczywiście żartuję, wiem mniej więcej o co Ci chodzi i nawet jeżeli sam tak nie robię, to doceniam zapał, a i efektom takiego podejścia do modelarstwa będę szczerze kibicował.

 

Ave Grifon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum. Każdy robi to co lubi a to forum jest tego wyraźnym przykładem. Wyobraź sobie jak by wyglądały modelarskie zloty gdyby wszyscy robili makiety (to tak jakby wszystkie kobiety były piękne 8) ) przecież to byłoby nudne. Taka dyskusja już była, nie zaczynajmy nowej :) .

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.