Skocz do zawartości

Pilatus Porter 2,07m


dlmtb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sprawdzałem też akumulatory Turnigy 5s do silnika np. 4260 - w naszych sklepach (nigdy nie kupowałem bezpośrednio w Chinach i pomimo tego, że to chiński produkt, to wolę żeby zarobił na nim polski sprzedawca) to wydatek ok. 200 pln/szt. - chcę pojemność rzędu 5000 mAh, bo co za przyjemność wystartować takim modelem żeby po 5 min. lądować :( . O jeszcze bardziej egzotycznych markach nie myślę. Do tego musiałbym kupić przejściówkę do balansera do mojej BC 6, jeżeli ktoś takie sprzedaje. Do tego oczywiście jak napisał Darek min. 60 A regulator. A to wszystko w końcu nie zapewni niestety w locie tego dźwięku :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięku czego? Latającej kosy spalinowej?

Jeżeli lubisz przepłacać ponad dwukrotnie płacąc 200 zł, to oczywiście twój wybór. Bogatemu wolno.

Ale do elektryfikacji nie namawiam, to Twój model.

 

 

Aha, na podobnym setupie latam modelem nie 5, a 12 min w miarę ostro kręcąc i mam jeszcze zapas przy lądowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięku czego? Latającej kosy spalinowej?

Tylko nie kosy, wypraszam sobie :wink: :mrgreen: . To ma być czterosów, a nie benzyna :!: . Ideałem byłaby czterosuwowa benzyna, ładnie brzmi i tania w eksploatacji - tylko ta cena silnika :shock: :shock: :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.