Skocz do zawartości

Hitec Laser 4 czy Futaba 4EXA-FM


leszek504b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Planuję w przeciągu kilku najbliższych miesięcy (2-3 ostatecznie 4) zakup aparatury. Interesują mnie aparatury 4-kanałowe. Od dłuższego czasu chodzi za mną Hitec laser 4, słyszałem o niej dobre opinie. Jednak znalazłem na himodel.com aparaturę Futaby 4-kanałową za całkiem niezłą cenę. Tyle, że nigdy nie zamawiałem nic z zagranicy i nie wiem czy to się opłaca. Jak myślicie, czy warto zamówić te aparaturę Futaby, czy lepiej nie zawracać sobie głowy i kupić Hiteca?

 

Poniżej linki do tych aparatur:

 

Hitec Laser 4

 

Futaba 4EXA-FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem Lasera 4 , fajne radio na początek ,ale szybko przestaje być rozwojowe.

Jeśli chcesz bawić się w modelarstwo to tylko Tx z komputerem. Pamięć ustawień modeli nie jest niezbędna ale przy kilku modelach to nieodzowny bardzo przydatny gadżet ( brak pamięci w Laserze to tak jak byś po zmianie modelu ,"prawie" oblatywał byś go od nowa :lol::lol: )

Kup nadajnik NAJDROŻSZY NA JAKI CIĘ STAĆ nawet kosztem modelu on będzie ci służył nie wielokrotnie dłużej niż niejeden model :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Futabę i koniec.

Łatwo powiedzieć. Taka Futaba tutaj w Polsce kosztuje sporo ponad 500 zł, a ja narazie tyle nie mam. Chyba, że poczekałbym do wiosny i wtedy o tym pomyślał. W tej chwili intereesuje mnie aparatura za max. 400zł. A jeżeli chodzi o tę którą podałem to problem w tym, że to jest sklep zagraniczny a w kupowaniu w zagranicznych sklepach nie mam najmniejszego doświadczenia. A jeżeli chodzi o porównanie to tylko cenowe. Przynajmniej tak mi się wydaje, że w tym przypadku można je porównać

 

Edit:

Tak naprawdę to w tej chwili nawet z 400 złotymi może być problem (dlatego napisałem że aparaturę zamierzam kupić w przeciągu 2 do nawet 4 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tak się zastanawiałem, czy zakładać ten temat czy jeszcze poczekać skoro zamierzam kupić tę aparaturę za parę miesięcy, i teraz widzę, że jednak dobrze zrobiłem bo widzę, że warto pytać bardziej doświadczonych. Ja tak naprawdę nie myślałem nad używaną, ale to chyba nie najgorsza myśl, jeżeli w grę wchodzi aparatura 6-kanałowa za 4-kanałową za te same pieniądze. Tak jak napisałem kupuję za kilka miesięcy więc będę miał czas, żeby się jeszcze dobrze zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.