Jump to content

Hitec Laser 4 czy Futaba 4EXA-FM


leszek504b

Recommended Posts

Witam,

 

Planuję w przeciągu kilku najbliższych miesięcy (2-3 ostatecznie 4) zakup aparatury. Interesują mnie aparatury 4-kanałowe. Od dłuższego czasu chodzi za mną Hitec laser 4, słyszałem o niej dobre opinie. Jednak znalazłem na himodel.com aparaturę Futaby 4-kanałową za całkiem niezłą cenę. Tyle, że nigdy nie zamawiałem nic z zagranicy i nie wiem czy to się opłaca. Jak myślicie, czy warto zamówić te aparaturę Futaby, czy lepiej nie zawracać sobie głowy i kupić Hiteca?

 

Poniżej linki do tych aparatur:

 

Hitec Laser 4

 

Futaba 4EXA-FM

Link to comment
Share on other sites

Witam

Miałem Lasera 4 , fajne radio na początek ,ale szybko przestaje być rozwojowe.

Jeśli chcesz bawić się w modelarstwo to tylko Tx z komputerem. Pamięć ustawień modeli nie jest niezbędna ale przy kilku modelach to nieodzowny bardzo przydatny gadżet ( brak pamięci w Laserze to tak jak byś po zmianie modelu ,"prawie" oblatywał byś go od nowa :lol::lol: )

Kup nadajnik NAJDROŻSZY NA JAKI CIĘ STAĆ nawet kosztem modelu on będzie ci służył nie wielokrotnie dłużej niż niejeden model :jupi:

Link to comment
Share on other sites

Bierz Futabę i koniec.

Łatwo powiedzieć. Taka Futaba tutaj w Polsce kosztuje sporo ponad 500 zł, a ja narazie tyle nie mam. Chyba, że poczekałbym do wiosny i wtedy o tym pomyślał. W tej chwili intereesuje mnie aparatura za max. 400zł. A jeżeli chodzi o tę którą podałem to problem w tym, że to jest sklep zagraniczny a w kupowaniu w zagranicznych sklepach nie mam najmniejszego doświadczenia. A jeżeli chodzi o porównanie to tylko cenowe. Przynajmniej tak mi się wydaje, że w tym przypadku można je porównać

 

Edit:

Tak naprawdę to w tej chwili nawet z 400 złotymi może być problem (dlatego napisałem że aparaturę zamierzam kupić w przeciągu 2 do nawet 4 miesięcy).

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Tak się zastanawiałem, czy zakładać ten temat czy jeszcze poczekać skoro zamierzam kupić tę aparaturę za parę miesięcy, i teraz widzę, że jednak dobrze zrobiłem bo widzę, że warto pytać bardziej doświadczonych. Ja tak naprawdę nie myślałem nad używaną, ale to chyba nie najgorsza myśl, jeżeli w grę wchodzi aparatura 6-kanałowa za 4-kanałową za te same pieniądze. Tak jak napisałem kupuję za kilka miesięcy więc będę miał czas, żeby się jeszcze dobrze zastanowić.

Link to comment
Share on other sites

Ja swojego czasu też stałem przed problemem zakupu aparatury ale na szczęście jest forum i dział giełda gdzie od użytkownika z forum kupiłem apke Hitec Flash X5 - pamięć na 5 modeli co bardzo mi ułatwia teraz życie a cena naprawde rozsądna.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.