Jump to content

Witam


Recommended Posts

Witam

W końcu po drobnych problemach z aktywacją konta i pomocy Admina dołączam do Was drodzy modelarze. Mam na imię Michał, mam 23 lata, na stałe mieszkam w Dębicy, studiuję w Krakowie (więc tam jestem wiekszą część roku), ale obecnie mieszkam w Farnham (Anglia), lotnictwem i modelarstwem zainteresowałem się dość wcześnie, ale były to głównie modele redukcyjne lub kartonowe... a samolot zdalnie sterowany to się tylko marzył ( i dalej się marzy). Po kilku latach spokoju demon modelarstwa znów się pojawił, właściwie to pare miesięcy temu po przyjeździe do Anglii zdałem sobie sprawę, że tu w co drugiej nawet małej mieścince jest sklep modelarski:) i się zaczęło.... Jestem całkowicie początkujacym modelarzem (mam na swoim koncie kilka gumówek, ale dość skomplikowanych: Hurricane i Spitfire) więc wydaje mi się, że nie będe zbyt często wdawał się w dyskusje, raczej na początku poprzestanę na czytaniu i dokształcaniu się.

 

Pozdrawiam

Michał

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

Zgadzam się całkowicie Anglicy to bardzo dziwni ludzie:) Sztukę prowadzenia auta opanowałem już do perfekcji:) a z lataniem to nie wiem, niestety jeszcze nie probowałem:( ale mam nadzieję, że już niedługo...

 

Pozdrawiam

Michał

 

Zapomniałem napisać, że 9 maja wracam do Polski, więc jakby ktoś potrzebował coś z angielskich sklepów (w miare niedużego - ograniczenie bagażu) to dajcie znać na PW.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.