Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ba. Właśnie dotarła do mnie przesyłka widmo....bez stempelków UC itp itd. Przemyt jakiś chyba ;) Na trackingach ostatni wpis jest z KUALA LUMPUR (od 29stycznia). A dziś rano profilaktycznie założyłem spór w PP bo już było zdrowo ponad miesiąc od płatności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój traking wygląda jak poniżej. Założyłem kolejny spór na paypalu. Automatycznie na stronie hk znikły dwa pierwsze ptaszki spośród czterech. Ktoś wie co to znaczy? Cofają automatycznie paczkę do siebie? czy co?

 

Origin Country - Malaysia:Tracking Consuming:1108 Millisecond

2014-01-22 10:45, Item sent to HWDC TRANSITS ROYALMAIL GREATBRITAN, MPC PMIH (KLIA)

2014-01-21 20:36, Item arrived MPC PMIH (KLIA), MPC PMIH (KLIA)

2014-01-17 18:24, Item posted over the counter, MPC PMIH (KLIA)

2014-01-14 20:48, Dispatch Pre-Alert 14/01/2014, MPC PMIH (KLIA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się popsuli ostatnio... Jeszcze w czasie wakacji zamawiałem coś w poniedziałem i w piątek miałem w rękach. Albo po dwóch-trzech tygodni gdy szło z globala.

A teraz przesyłka z Holandii doszła dwa tygodnie po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Poprzednia doszła niekompletna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie miła niespodzianka zastała na trackingu. Paczka wysłana pocztą Malezyjską. Na ich stronie oczywiście brak takiej paczki numer nie znaleziono. A na trackingu który używam taka oto zmiana statusu:

post-13540-0-84311700-1392661701.jpg

 

Zobaczymy kiedy dotrze do mnie.

 

Pozdrawiam,

 

A możesz napisać co to za tracking?

 

PS> aha, to chyba to 17track.net sądząc po kolorystyce skrinów ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie sytuacja wygląda identycznie jak u Ciebie Darku różnica dosłownie minut w trakingu. Pisałem do ROYALMAIL odpisali mi że paczka powinna być już w Polsce i nie wiedzą co się z nią dzieje. W hk założyłem sprawę 11 lutego i odpisali że jeśli w ciągu 30 dni przewoźnik nie odpiszę zwrócą mi kasę na konto. Płaciłem kartą visa nie paypalem i jest problem z odzyskaniem kasy przez VISA CHARGEBACK.

 

Mój traking :

 

 

2014-01-29 17:25, Item sent to HWDC TRANSITS ROYALMAIL GREATBRITAN, MPC PMIH (KLIA)

2014-01-29 15:37, Item arrived MPC PMIH (KLIA), MPC PMIH (KLIA)

2014-01-21 22:04, Item posted over the counter, MPC PMIH (KLIA)

2014-01-17 22:00, Dispatch Pre-Alert 17/01/2014, MPC PMIH (KLIA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek-ptaszki znikają jak zakłada się spór. Paczki nierejestrowanej raczej nie da sie cofnąć ;) Możliwe że paczka idzie jakimś nierejestrowanym kanałem jak moja ;) Ja paczke mam, a ona w trackingu wciąż w KUALA LUMPUR :D Daty miałem takie same jak Maciek ;)

No i nie wiem czy kiepsko nie przemieszczają się paczki w których są akumulatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek-ptaszki znikają jak zakłada się spór. Paczki nierejestrowanej raczej nie da sie cofnąć ;) Możliwe że paczka idzie jakimś nierejestrowanym kanałem jak moja ;) Ja paczke mam, a ona w trackingu wciąż w KUALA LUMPUR :D Daty miałem takie same jak Maciek ;)

No i nie wiem czy kiepsko nie przemieszczają się paczki w których są akumulatory.

A kiedy dostałeś paczke ?? Ja mam bez akumulatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z Supportem, W europejskim magazynie mają troche zawaloną robotę.

Zamawiałem w sobotę 22go dwie paczki, jedna z EU druga z HK,

ta z HK została nadana (przez malezję) we wtorek 25go, natomiast ta z EU ma być nadana najpóźniej jutro.

 

także trzeba uzbrajać się w cierpliwość, i płacić paypalem, żeby w razie 'W' była szansa na zwrot kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem kartą visa i własnie wysłałem wniosek do inteligo o zwrot płatności karta, kazali wysłać korespondencje z HK numer listu itp. zobaczymy co z tego wyjdzie. Tylko tak się zastanawiam co by się stało jak by mi zwrócili kasę a paczka by się znalazła po czasie. Była by paczuszka i kasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cuda zaczęły się dziać ostatnio-po przesiadce na pocztę Malezyjską. Jesli chodzi o EU to od jakiegoś czasu można też zamawiać z magazynu UK. Chyba zauważyli problemy wydolnością i stanem magazynowym w Holandii ;)

Maćku - wtedy Ty grzecznie jeszcze raz zapłacisz, bo modelarze to są sami porządni ludzie co nie naciągają innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pisałem że zastanawiam się co by się stało w takim wypadku.Tylko nie jest do końca tak jak mówicie bo przecież czekam teraz na paczkę grubo ponad miesiąc, sprawa pewnie będzie się toczyła następny miesiąc albo dłużej. To co zamawiałem muszę zamówić ponownie w innym sklepie, i teraz jak jakimś cudem przyszła by ta paczka po czasie to mogę im to odesłać po prostu na ich koszt a nie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.