Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i trafiło na mnie, wreszcie! :mrgreen: Paczka zamówiona 3 maja w nocy dotarła dziś do mnie. Jest to trzecie zamówienie ale nigdy nie trwało to tak szybko.

Irek,

Piszesz serio, że szybko czy ironizujesz ? :?

 

Jak dla mnie to cholernie długo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze napisz kiedy zmienił się status twojego zamowienia na Shipped, bo to duzo wyjasnia.

Trwało to kilka dni, ale gdy już zaczeli działać to zmiany szybko następowały:

 

Posting Date Drop-off Point Origin

8-Jun-2010 Air Mail Centre (Counter Section) Air Mail Centre (Counter Section)

 

Date # Location Delivery Status

8-Jun-2010 Hong Kong Item posted.

9-Jun-2010 Hong Kong Processed for departure.

9-Jun-2010 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 10-Jun-2010

12-Jun-2010 Poland Arrived and is being processed.

15-Jun-2010 Poland In transit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to już się śmiać chce z tego wszystkiego, żeby chodź jakoś lognicznie dało się wytłumaczyć dlaczego tak to się dzieje.

 

 

 

Paczka zamówiona 8/06/2010r. ( Wszystkie przedmioty dostępne , Rodzaj wysyłki Najszybsza możliwa )

 

 

Tracking nr : dalej pokazuje, że nie może zlokalizować przesyłki.

 

 

Może mają głowę do robienia tanich dobrych rzeczy , ale na przesyłkach kompletnie się nie znają. :twisted:

 

Eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.

Co wam powiem to wam powiem.

 

Bijecie niepotrzebnie pianę odnośnie przesyłek. Wasze gadanie nic tutaj nie zmieni.

 

Lepiej chwalcie się co zamówiliście i jak się wam to sprawdza bo to jest esencją HobbyKinga. :mrgreen:

 

 

 

Chciał bym pochwalić wszystkim jednak, żadna z przesyłek jeszcze nie doszła :)

 

 

:rotfl: :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

 

Załatwiał już ktoś reklamację w Hobby King? Jak to wygląda w praktyce?

Uzbierało się kilka popsutych rzeczy. Kamerka, serwa, odbiornik Corona a jeszcze wszystkiego nie dałem rady sprawdzić. Np. serwo z 3-paka Turnigy tak padło, że silnik stopił obudowę. Odesłać tylko serwo czy cały 3-pak. Kamera zieleń rejestruje na różowo (taki świat przez różowe okulary :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ciężko wpisać w wyszukiwarkę forum: hobbycity gwarancja

następnie zaznaczyć "Szukaj wszystkich słów" i nacisnąć "Szukaj"? :evil:

Tak, ciężko :evil:

 

Akurat w wyszukiwarkę inne niż podane przez ciebie frazy wpisałem i nie otrzymałem tego czego się spodziewałem.

 

Dzięki za taką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eski, ja tez miałem tak jak ty. Niby miałem rejestrowaną paczkę, ale i tak gdy wchodziłem to nic nie wyskakiwało. Myślałem, że paczka jeszcze leży u nich, ale okazało się, że w ostatniej chwili zmienili przesyłkę i zamiast dać na Hong Kong Post to dali do SWISS POST. Nie martw się lada dzień powinieneś mieć paczkę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eski, ja tez miałem tak jak ty. Niby miałem rejestrowaną paczkę, ale i tak gdy wchodziłem to nic nie wyskakiwało. Myślałem, że paczka jeszcze leży u nich, ale okazało się, że w ostatniej chwili zmienili przesyłkę i zamiast dać na Hong Kong Post to dali do SWISS POST. Nie martw się lada dzień powinieneś mieć paczkę :mrgreen:

 

Intel1995

 

Zamówiłem paczkę po Tygodniu napisali że wysłali. Miałem nr. zamówienia sprawdzałem na stronie nic nie było. Mija kolejny tydzień zmienia sie status zamówienia ze paczka wysłana.

 

 

Czyli z tego co ja widzę oni mogą sobie napisać ze paczka wysłana. Co z tego jak i tak nie wysłana. Może i mają nadane nr. ale leżą i czekają na coś ;-)

 

 

Ale za to dziś wielkie zaskoczenie Wszystkie 3 zamówienia wyszły z HC :)

 

Eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.