Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a ja sobie tak czekam na te wideogogle i czekam i dalej nie ma ich na magazynie ...

Trochę boje się wpłacić kasę , bo zamówienie cena dojdzie do tysiaka , i jakby ten mój ciężko uciułany tysiak miał zniknąć , bądź się zapodziać , byłbym niepocieszony .

Także myślę że poczekam aż wszystkie rzeczy będą dostępne i wtedy zamówię .

Czy Wiecie co ile uzupełniają zaopatrzenie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jeżeli zamówienie będzie nie opłacone to nic nie zarezerwują dla Ciebie.

Po drugie na stronie produktu zawsze pisze kiedy będzie dostępny jeśli go aktualnie nie ma.

A jeżeli w końcu zamówisz te google i Ci przyjdą to nakładam obowiązek na Ciebie napisania do mnie o ich jakości, itd... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem podobna paczkę skonstruować i lipa. Mogę do zamówienia tylko akumulatory o łącznej pojemności do 3500mAh. Jak przekroczę tą wartość to przy akceptacji zamówienia karze poprawiać.

Ja wczoraj zamawiałem między innymi lipole 2x 2200 i wszystko bez problemów przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzenia przesyłki

Liczba pozycji: 2

Podpis Data zdarzenia Jednostka pocztowa Zdarzenie Szczegóły

2010-11-29 17:48 International Postal System Nadanie przesyłki

2010-11-30 18:01 HONG KONG AIR MAIL CENTRE Wyjście z obcego obszaru celnego

 

To jest wykaz z PP. jak myślicie. jest szansa że jeszcze w tym tygodniu paczka dojdzie do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi coś tracking nie praży itp. :|

Paczka zamówiona w poniedziałek w zeszłym tyg. We wtorek poszła kasa...

Tracking do piątku nie istniał... teraz mam napisane:

'The item (xxxxxxx) is being processed for departure from Hong Kong as of 1-Dec-2010.'

Czyli, że dziś opuściła dopiero HK ? Dojdzie do końca tygodnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi coś tracking nie praży itp. :|

Paczka zamówiona w poniedziałek w zeszłym tyg. We wtorek poszła kasa...

Tracking do piątku nie istniał... teraz mam napisane:

'The item (xxxxxxx) is being processed for departure from Hong Kong as of 1-Dec-2010.'

Czyli, że dziś opuściła dopiero HK ? Dojdzie do końca tygodnia ?

To oznacza, że w planach był wylot 1 grudnia. Znając realia jutro może być na cle, w piątek w lokalnym oddziale poczty. W najlepszym wypadku będzie w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.