Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

hmm a ja mam pytanie co do urzędu celnego, mianowicie. W piątek dostałem list od nich, że paczka jest na postępowaniu celnym, wiadomo o co chodzi. W poniedziałek posłałem im maila z ze sreenem i ogólnie opisem co by mieli z czego cło naliczyć, dzisiaj jest czwartek i żadnej odpowiedzi z ich strony. Próbowałem dzwonić, ale porozmawiać z nimi też graniczy z cudem :shock: Jak było u Was? Dawali znać, czy po prostu naliczali cło i wysyłali?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z towarem, który w momencie zamawiania innych gratów jest backorder? mam kilka rzeczy w koszyku które są i kilka których nie ma na stanie. czy wyślą mi jedną paczkę z tym co jest, a później druga z pozostałymi rzeczami? i czy dodatkowo będę musiał płacić za druga paczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z towarem, który w momencie zamawiania innych gratów jest backorder? mam kilka rzeczy w koszyku które są i kilka których nie ma na stanie. czy wyślą mi jedną paczkę z tym co jest, a później druga z pozostałymi rzeczami? i czy dodatkowo będę musiał płacić za druga paczkę?

Ale na niektore towary mozna dlugo czekac zanim uzupelnia zapasy. Przy mojej wczesniejszej paczce czekalem chyba z miesiac czasu i caly czas towaru nie bylo. W koncu skontaktowalem sie z hobbykingiem i zrezygnowalem z tych produktow. Kilka dni pozniej towar zostal uzupelniony ale juz bylo za późno.

Przy obecnej paczce rowniez czekalem kilka tygodni na niektore produkty az w koncu stracilem cierpliwosc i zamienilem na inne dostepne produktu. Niestety teraz czekam juz ponad 2 tygodnie a paczka wciaz nie opuscila Hong Kongu.

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła dzisiaj, została wysłana 29

No to i moja moze dojdzie niedługo. A jak działał tracking Poczty polskiej? były wszystkie wpisy (tam przyjęcie z ładunkiem zatrzymanie przez UC itp.)?? Bo u mnie są tylko 2 przyjęto na pocztę HK i wyleciała z HK 30 listopada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek mogę napisać że zamówiłem 3 paczki wysłane zwykłym airmailem (nie registered) i dotarły bezproblemowo w czasie takim samym jak te registered (3-4 tygodnie). Obecnie czekam na kolejne paczki przy czym pierwsza jest z 16 listopada.

 

Tracking poczty polskiej w przypadku moich paczek nie działał wcale, raz tylko zadziałał w przypadku przesyłki "typu Zurich", ale pierwszy wpis pojawił się kiedy paczka już była u mnie...

 

ppompka - radzę uzbroić się w cierpliwość, do mnie paczki z Azji (a było ich sporo) zawsze przychodziły kiedy zapominałem o całej sprawie i przestawałem śledzić z zapartym tchem tracking ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.