Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Adress : Ulica z numem domu/mieszkania

Zip : kod pocztowy

State: puste, albo możesz wpisać województwo jeśli nie chce przyjąć pustego, to ma zastosowanie w USA

City: Miasto - poczta

 

Tak to wygląda u mnie w ustawieniach, nie pamiętam jak tam na formularzu jest, ale przy składaniu zamówienia podajesz adres ponownie, przy czym jest domyślnie wypełniony danymi z formularza

 

Phone musisz podać z prefixem 0048, to chyba wszystko.

 

Pamiętam swój pierwszy raz, też miałem obawy, ale nawet nie bolało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam - na kanwie toczonej dyskusji donoszę - zamówiłem 29 grudnia 2010 r. w HK 4 szt LiPo (waga paczki ok. 2 kg), przesyłka ruszyła w drogę 30 grudnia (wg. informacji przesłanej na mojego maila i potwierdzona pieczęcia na liście przewozowym). Już 11 stycznia miałem akumulatory w domu. Szybciej niż pocztą na trasie np. Koszalin-Warszawa (ostania przesyłka pokonała tą trasę w ... tydzień :oops: ). A tu proszę - trasa HK - Koszalin w dziewięć dni :lol: . Miło, sympatycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Chciałem zamówić w HK nadajnik Turingy 9x jego status w HK jest aktualnie zerowy. Co ile czasu towar w HK jest uzupełniany ?

Właśnie się zrobił niezerowy i za chwilę znów BK :-)

Właśnie zarejestrowałem się na stronie HK.

Chciałem zamówić ap 9X, ale jest ona na 0-BK.

Mimo to mam kilka pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi w szukajce.

Pewnie gdzieś są, ale ich nie dostrzegłem.

Proszę o odpowiedź którą formę przesyłki wybrać bo rozbieżności w kosztach są duże.

Jakie są dalsze kroki przy dokonywaniu wpłaty. Miałem kartę visa z lukasa, którą płaciłem na Ebayu, teraz jest nieaktywna, bo pozmieniali coś tam w banku i musiałbym otworzyć nowy rachunek.

Mam też karty z innych banków, ale nie wiem czy można nimi płacić? Np. PKO BP.

Jak to wygląda w praktyce?

I pytanie z innej beczki.

Jakie jest zasilanie do tej apki, czy opłaca się je też sprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam kartę wirtualną w mBanku. Do tego konto PayPal i tak dokonuję płatności. Nabijam złotówkami kartę wirtualną. Potem loguje się do paypala dokonuję płatności i to automatycznie jest pobierane z tej wirtualnej karty.

 

Karta ta ma status "visa" - moja normalna karta to visa electron. Z tego co wiem musisz mieć kartę KREDYTOWĄ (a visa elektron to tylko płatnicza) :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 karty ze statusem Visa, ale co innego jest płacic nimi za granicą, a co innego na ebay-u.

W peku było, że nie można. Musiała być minimum srebrna.

Może coś się pozmieniało.

Faktycznie robiłem też coś też w Pay palu. Musze poszukać.

Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, żadna karta nie jest potrzebna do korzystania z PayPala. Nawet konta w banku nie trzeba mieć. Zakłada się konto na PayPalu i doładowuje je za pomocą przelewów lub wpłat pieniężnych, tak jakbyś komuś innemu płacił (za przedmiot na allegro czy coś). Potem mając już takie konto na PayPalu, robi się z niego przelewy za pośrednictwem internetu jak z normalnego konta bankowego. Prosto i bezpiecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już kilka lat kartę do płatności elektronicznych z mBank'u. Inne banki też to oferują np WBK. Jest to najbezpieczniejsza forma płatności w internecie. Nie potrzebne już do tego jest konto Pay-Pal. Działa w płatnościach internetowych identycznie jak kredytowa, ale nie ma na niej środków. Wystarczy tylko ją załadować kilka minut przed płatnością środkami, zapłacić i rozładować resztę co została. Karta nie ma chipa ani paska magnetycznego, wiec nawet jak ją zgubisz to nikt z niej nie skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, 14 grudnia zrobiłem pierwsze zakupy w hobbycity i do tej pory cisza....

 

płaciłem paypalem, przesyłka po chwili była opłacona, a status Shipped dostała po 2-3dniach.

Hongkong post odezwał się dopiero 30 grudnia, a od 1 stycznia wisi "The item left Hong Kong for its destination on 2-Jan-2011"

 

zacząc się martwić czy będzie okey?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.