Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisał Ładziak, do 7.02 trwa chiński Nowy Rok, dziś kompletny brak ruchu w New Items i Arrivals, DE podobno działa normalnie.

Dodatkowo, tradycyjnie jak co roku po chińskim Nowym Roku na wysyłkach zrobi się "zator", który będzie "rozładowywany" przez kolejne kilka tygodni.

 

Wynika to nie z czyjejś złej woli, a z ograniczonych możliwości załadunku "Cargo" do samolotów w Hong Kongu.

 

Dodatkowy efekt to zwiększona liczba postów na tym forum w stylu "ja czekam a paczki nie ma".

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja własnie mam przed sobą paczkę (czyli formalnie list) zamówioną 21. stycznia. tracking na hk post skończył się na tym kiedy paczka opuści HK. i co dziwne, paczka nie ma śladu po UC. na paczce była naklejka, a na liście (czyli tej paczki) nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w tym wszystkim niezwykłego? Co nie zostało do tej pory napisane, o czym ty napisałeś? Czy jak otrzymałem kilkanaście listów z HK, które wyglądają jak paczka (bo nie opakowanie jest tutaj istotą rzeczy), to powinienem za każdym razem o tym pisać, jakbym odkrył Amerykę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to:

Dołączona grafika

Zastanawia mnie czy wat mnie ominął ? Z relacji które czytałem tutaj na forum to celnicy łapią paczuszki w takich miastach jak : Zabrze, Warszawa, Przemyśl, Kraków (?) a może wypowie się ktoś jak z Tarnowem ? czy może paczuszka już spokojnie idzie do mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i był w niej oprócz tego co zamówiłem dodatkowo pakiet lipol 3s 1300 mAh. Czy tak jest zawsze ?

Ten pakiet to pomylili z moja paczką, zapłaciłem a niedostałem.

Podam Ci mój adres na PW to mi odeślesz OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to:

Obrazek

Zastanawia mnie czy wat mnie ominął ? Z relacji które czytałem tutaj na forum to celnicy łapią paczuszki w takich miastach jak : Zabrze, Warszawa, Przemyśl, Kraków (?) a może wypowie się ktoś jak z Tarnowem ? czy może paczuszka już spokojnie idzie do mnie ?

Każdy urząd celny działa tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.