Skocz do zawartości

PZL Gawron


sławek

Rekomendowane odpowiedzi

Co do płyt brzegowych na chwile obecna nie stwarzają mi kłopotów, napęd gawrona stanowi ten silnik KLIKNIJ.

Nie ważyłem go jeszcze ale ten silnik daje sobie rade w zupełności, na pełnych klapach i ciągu idzie w górę jak winda, jest bardzo realistyczny w powietrzu bo można nim latać bardzo wolno. Pakiety jakie stosuje to na zmianę li-pol 1,8 3s i 2,2 3s przy czym lepiej mi się lata na cięższym li-polu ponieważ model jest bardziej stateczny. Skrzydła są odejmowane, mocowanie na kołku i blokowane śrubką na spływie płata. Wracając do zastrzałów to juz są zamontowane

 

Dołączona grafika

 

 

A żeby depron mi nie flaczał będę musiał po prostu unikać kretów :D

 

Krutki filmik z testów w locie, jeszcze bez zastrzałów.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=FDVGnL9MZgo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po intensywnym użytkowaniu gawrona przyszedł czas na zmianę malowania na coś ala Jak 12 aeroklubu rzeszowskiego, taśma która wcześniej pokryłem modelik zaczęła bąblować i wyglądała już nie fajnie, a i płatowiec wymagał wzmocnień po twardych lądowaniach wiec i tak czy tak musiałem taśmę usunąć. Malowanie wykonałem sprayem akrylowym prosto na depron a czerwone ozdobne fragmenty to zwykła izolacja, z bliska może nie grzeszy starannością ale w powietrzu już tego nie widać i to mi wystarcza :D

 

Jaczek, od którego zapożyczyłem malowanie: LINK

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.