Skocz do zawartości

IX Aero Model Show 2007


marcin133

Rekomendowane odpowiedzi

Kociewskie Stowarzyszenie Modelarzy i Prezydent Miasta Starogardu Gdańskiego zapraszają na coroczne Zawody Modeli Latających Wynalazków.Na tegorocznej imprezie, oprócz oczywiście stałych bywalców, przewidujemy udział modelarzy z Rosji,Niemiec,Dani i Szwecji.Zawody jak zawsze odbędą się na naszym lotnisku modelarskim w Linowcu koło Starogardu Gdańskiego.Termin imprezy to 1.07.2007-godz.11.00.Regulamin Zawodów i Przepisy Startowe znajdują się na stronie Kociewskiego Stowarzyszenia Modelarzy. Jest tam też mapka dojazdu i fotorelacje z zeszłych imprez.

 

logo_2007a.JPG

 

Krzysztof Szykowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I po Aero Show. Jak zwykle publicznosć dopisała. Sądząc po ilości modeli było również "paru" modelarzy :devil:

 

airshow07001xn4.jpg

Rozpoczęcie imprezy

 

Nasze modele:

airshow07013gx4.jpg

 

airshow07004hj6.jpg

 

airshow07005pv7.jpg

 

airshow07006yz2.jpg

 

airshow07007ki8.jpg

 

airshow07008cy8.jpg

 

airshow07012hv7.jpg

 

Nie zabrakło i mego modelu...

airshow07015um3.jpg

 

Zdobywca I miejsca w konkurencji latających wynalazków;

 

Latająca ławeczka...

airshow07010ar6.jpg

 

Zdobywca II miejsca - "Rudy 102"

airshow07009rf6.jpg

 

airshow07011lu0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku chyba mi sie nie uda. Przez 4 ostatnie imprezy tam bylem, a w tym roku przypada mi to na srodek sesji :cry: O terminie wiem juz od kilku dni, gdyz wtedy wlasnie Krzysiek mi powiedzial.

 

Krzysiek 29 czerwiec byl ostatnim dniem sesji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mammuth może to nie jest samolot ale na pewno da radę polatać w domu :)

 

Konstrukcja zasługująca na uznanie - własnoręcznie zbudowany śmigłowiec klasy mikro!! Całość jest naprawdę strasznie mała - szkoda iż nie mam zdjęcia na którym można byłoby porównać wielkości. To zdjęcie przedstawia chodź nie widać - śmigłowiec w zawisie.

 

Oczywiście mechanika łopat. Z tyłu niebieskie - to serwa mikro.

 

malenstwopp6.jpg

 

Wbrew pozorom. Można powiedzieć że byliśmy w szoku patrząc jak to lata na takim wietrze jaki był na lotnisku! Waga tego ustrojstwa nie była większa od wagi standardowego serwa! Z tyłu niebieskie - to dwa serwa mikro. Reszta pozbawiona obudowy - lżejsze kabelki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku chyba mi sie nie uda. Przez 4 ostatnie imprezy tam bylem, a w tym roku przypada mi to na srodek sesji :cry: O terminie wiem juz od kilku dni, gdyz wtedy wlasnie Krzysiek mi powiedzial.

 

Krzysiek 29 czerwiec byl ostatnim dniem sesji :)

 

Termin zostal zmieniony z niedzieli 17 czerwca na 1 lipca. Wiec wtedy to bylo tuz przed sesja, wiec mialem racje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.